Галичина.Інфо

У Львові покажуть кіноримейки на відомі фільми

У Львові покажуть кіноримейки на відомі фільми 17 лютого о 19:00 в Палаці мистецтв (вул. Коперника, 17) відбудеться показ робіт першого Львівського шведінгу. Це конкурс коротких кіно римейків, які перезняли зі сцен відомого фільму. Глядачі визначають переможців на показі конкурсних робіт. Команди-учасниці шведінгу сформувалися 15 лютого і обрали фільм, на сцену якого робитимуть римейк. Подію створено представниками формації "АРТ-оптимісти" (м.Миколаїв) в межах проекту "Програма резиденцій для менеджерів культури".

Шведінг (sweding) - термін, винайдений французьким режисером Мішелем Гондрі у фільмі «Перемотка» (BeKindRewind). «Все, що потрібно для шведінгу фільму – любительська відеокамера (або фотоапарат з можливістю запису відео) і ваша фантазія», – додають організатори шведінгу.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові покажуть кіноримейки на відомі фільми

топ

  Цей день в історії.
  25 вересня:

  1914 — бойове хрещення загону Українських Січових Стрільців Семенюка біля Сяноку.

  1921 - член Української військової організації С. Федак у Львові зробив замах на життя голови уряду Польщі Ю. Пілсудського.

  1939 - у Львові керівництво УНДО офіційно припинило діяльність партії. Напередодні подібні рішення ухвалили політичні проводи Української соціал-демократичної партії і Української соціалістично-радякальної партії.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014