Галичина.Інфо

У Львові діти створять анімаційний мультфільм

У Львові діти створять анімаційний мультфільм 4 березня у Львові розпочнеться Школа анімації для дітей. До процесу створення мультфільму зможуть долучитися усі охочі. Протягом місяця діти молодшого шкільного віку, які вміють малювати та усі, хто захоче спробувати себе у ролі мультиплікатора, створюватимуть дитячий анімаційний фільм. Вже 1 квітня відбудеться презентація готового мультфільму від Школи анімації для дітей у Львові.

«Ми запрошуємо усіх бажаючих, навіть тих, які поки не мають відношення до малювання і анімації. Ми покроково будемо вчити, як робити анімаційний фільм. Намальовані дітьми персонажі рухатимуться, фони змінюватимуться – усе буде у виконанні учасників школи. Ми хочемо також долучити наш гурток хорового співу до музичного супроводу у мультфільмі», - говорить координатор школи анімації, педагог-організатор УДЮМК Шевченківського району Анастасія Горай.

У школі анімації кожен учасник, як зазначено в повідомленні, ознайомиться з історією та розвитком анімації, а також безпосередньо долучиться до спільної роботи над мультфільмом.
«4 березня із дітьми проведуть бесіду про можливості сучасної анімації, техніки створення мультфільмів. Після ознайомлення дітей із цим видом мистецтва ми обговоримо техніку нашого анімаційного фільму та матеріали, з якими будемо працювати, та виберемо тему мультфільму», - зазначає Анастасія Горай.
З 6 березня учасники працюватимуть над створенням персонажів та фонової частини. Діти візьмуть активну участь у розробці персонажів мультфільму. Кожен з дітей малюватиме окремого героя.
Впродовж 11-20 березня задум анімуватимуть. На кожному занятті будуть фотографувати рух мультфільму. Під час цієї роботи домальовуватимуть фони для персонажів.
25 березня опрацюють рухливі та цікаві титри. Останній тиждень березня буде присвячений монтажу та озвучуванню мультфільму. У це входить пошук музики та запис дитячого закадрового голосу. Потім звуковий та фотоматеріал буде опрацьовано на комп’ютері.

«Якщо буде дуже багато бажаючих, то ми поділимо дітей на групи, за необхідності виділимо більше часу. У нас є така можливість. Така акція серед УДЮМКів проводиться вперше. Сподіваємось, що це сподобається дітям і ми впровадимо Школу на традиційній основі», - розповідає директор УДЮМК Шевченківського району Людмила Боднарчук.

Зареєструватися для участі у Школі анімації можна, надіславши запит із контактною інформацією на електронну скриньку udymk.sh@gmail.com або зателефонувавши за номером: 050-747-12-21. Заняття відбуватимуться щопонеділка та щосереди о 16:00 у приміщенні клубу «Дозвілля» за адресою: вул. Замарстинівська 71.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові діти створять анімаційний мультфільм

топ

  Цей день в історії.
  1 березня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014