Галичина.Інфо

У Карпатах священики і студенти змагаються на лижах

У Карпатах священики і студенти змагаються на лижах 28 лютого на гірськолижному курорті «Буковель» розпочались лижні змагання з слалому-гіганта для священиків і студентів навчальних закладів УГКЦ «Кубок Блаженного Йосафата Коциловського».

Більше ста учасників змагаються у трьох категоріях: священики, студенти (семінаристи і миряни), родини (батьки-діти, подружжя, двоє осіб), - інформує прес-служба УКУ.

Змагання розпочалися спільною Літургією у Церкві у с. Паляниця, яку очолив митрополит Івано-Франківський Володимир (Війтишин), а також єпарх Паризької єпархії святого Володимира владика Борис (Ґудзяк) та єпископ Коломийсько-Чернівецької єпархії Миколай (Сімкайло).

Під час проповіді ректор УКУ, владика Борис, наголосив: «Світ чекає на те, що наша Церква промовить до нього словом ХХІ ст., ми шукаємо нові категорії і стиль, щоб промовити до людей. Лижі – це один із засобів нашої євангелізації. Нехай цей день буде сповнений правдивою радістю, веселістю і вдячністю нашому Богові».

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Карпатах священики і студенти змагаються на лижах

топ

  Цей день в історії.
  18 вересня:

  1939 — радянські війська захопили Станіславів, Коломию, Галич, Луцьк, Сарни та інші населені пункти України, підконтрольні Польщі.

  1988 — У Вінніпегу урочисто відкрито пам’ятник Т.Шевченку, який збудований коштами української діаспори.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014