Галичина.Інфо

У Львові презентували «Таємниці Ватикану»

У Львові презентували «Таємниці Ватикану» 27 лютого, у львівській книгарні «Є» презентували український переклад книжки Бернара Лєкомта «Таємниці Ватикану», яка охоплює останні сто років існування папської держави.

В книгу увійшло 17 «таємниць». Остання із них присвячена Бенедикту XVI, який 28 лютого залишає папський престол – питанню «Чому кардинал Ратцінгер не повинен був стати наступником Папи Івана Павла ІІ?». Окрім того, піднімаються таємниці замаху на Івана Павла ІІ, справи Лефевра, ІІ Ватиканського собору, тощо.

Під час презентації директор РІСУ, журналіст та історик Тарас Антошевський вказав на те, що книжка читається надзвичайно легко, і відночас наголосив, що йдеться про історичну публіцистику, а не про богословське видання. Також він висловив сподівання, що продовження цієї праці Бернара Лєкомта, «Нові таємниці Ватикану», теж вийде українською мовою ще до того, як повністю розійдеться тираж першої частини.

Своєю чергою директор видавництва «Свічадо», в якому вийшла книга, Богдан Трояновський уточнив, що переклад на українську здійснювався не з французького оригіналу, а з польського перекладу, адже для цієї роботи потрібно було шукати перекладача, який знається на богослов’ї, а франкомовного богослова знайти не вдалося. Водночас він запевнив, що при перекладі проводилася також перевірка з перекладів «Таємниць Ватикану» на інші мови.

Участь у презентації взяв також прокуратор монастирів Студійського уставу УГКЦ при Апостольському Престолі о. Юстин Бойко, який відповідав на запитання присутніх на презентації.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові презентували «Таємниці Ватикану»

топ

  Цей день в історії.
  18 серпня:

  1830 — народився Франц-Йозеф, імператор Австро-Угорщини.

  1956 — народився Василь Герасим\'юк, український поет, шевченківський лауреат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014