Галичина.Інфо

Відійшов до вічності владика Юліан (Вороновський)

Відійшов до вічності владика Юліан (Вороновський) 28 лютого о 18.35 на 77 році життя, 45 році священства, 27 році єпископства відійшов до вічності владика Юліан (Вороновський), єпископ-емерит Самбірсько-Дрогобицької єпархії. Нагадуємо, що 17 лютого владику Юліана, було прооперовано і він знаходився у реанімаційному відділені Львівської обласної лікарні.

Розпорядок похоронних відправ:

м. Дрогобич
П'ятниця, 1 березня:
01.15 год. - виставлення тіла у Катедральному Соборі Пресвятої Трійці.
18.00 год. - Парастас. Читання Євангелія.
Субота, 2 березня:
12.00 год. - Божественна Літургія за упокій архиєрея. Читання Євангелія.
18.00 год. - Відспівання Чину архиєрейського похорону. Читання Євангелія.
Неділя, 3 березня:
18.00 год. - Відспівання Чину архиєрейського похорону. Читання Євангелія.
Понеділок, 4 березня:
10.00 год. - Соборова архиєрейська Божественна Літургія. Останнє цілування. Похоронна процесія м. Дрогобичем до храму Преображення Господнього (вул. Стрийська, 173). Громадська панахида. Перевезення тіла до Святоуспенської Унівської лаври.
с. Унів
18.00 год.- виставлення тіла в Лаврі. Відспівання монашого похорону. Читання Євангелія.
Вівторок, 5 березня:
10.00 год. - Соборова архиєрейська Божественна Літургія. Останнє
цілування. Поховання на Чернечій горі Святоуспенської Унівської лаври.


Владика Юліян (Вороновський) - народився 5 травня 1936 р. в с. Гумниська Бузького району на Львівщині в сім'ї Івана та Ксенії з роду Костишин. Після закінчення середньої школи поступив в Український Поліграфічний Інститут у Львові, котрий закінчив у 1961 році зі спеціальністю інженер-технолог поліграфічного виробництва. Впродовж п'ятнадцяти років працював на різних посадах від інженера до начальника відділу в Проектно-Конструкторському Інституті у м. Львові. Відтак через віровизнання змушений звільнитися і перейти на просту роботу у котельню, де працював до часу виходу УГКЦ із підпілля.
У 1958 році вступив до монастиря Студійського Уставу підпільної Української Греко-Католицької Церкви. Будучи монахом і працюючи на державній роботі, навчався у підпільній Духовній семінарії, що діяла у Львові.
27 жовтня 1968 року у Львові з рук Митрополита Василія (Величковського) отримав ієрейські свячення. З цього часу сповнює служіння священика підпільної УГКЦ, будучи настоятелем, а опісля ігуменом монастиря Студійського уставу.
30 вересня 1986 року отримав єпископські свячення з рук Архиєпископа Володимира (Стернюка). Відтак владику призначено єпископом-помічником місцеблюстителя Львівської архиєпархії. У 1991 році. стає Архимандритом монастиря Студійського Уставу і ректором Львівської духовної семінарії Святого Духа.
У квітні 1993 року. йому доручено адміністрування новоутвореної Самбірсько-Дрогобицької єпархії, а 17 квітня 1994 року відбулася його інтронізація на правлячого єпископа даної єпархії, обов'язки якого виконує по сьогоднішній день.
27 жовтня 2011 року повідомлено, що Блаженніший Святослав за згодою Синоду Єпископів УГКЦ прийняв зречення владики Юліана з уряду Єпарха Самбірсько-Дрогобицького. З цього часу владика Юліан став вислуженим єпископом Самбірсько-Дрогобицьким.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Відійшов до вічності владика Юліан (Вороновський)

топ

  Цей день в історії.
  18 серпня:

  1830 — народився Франц-Йозеф, імператор Австро-Угорщини.

  1956 — народився Василь Герасим\'юк, український поет, шевченківський лауреат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014