Галичина.Інфо

Глава УГКЦ зустрівся з Міністром Канади у справах громадянства, еміграції та багатокультурності

Глава УГКЦ зустрівся з Міністром Канади у справах громадянства, еміграції та багатокультурності 3 березня 2013 року Патріарх Святослав (Шевчук) зустрівся із представниками канадської делегації: Джейсоном Кенні, Міністром Канади у справах громадянства, еміграції та багатокультурності, Троєм Лулашником, Надзвичайним та повноважним послом Канади в Україні, Кристофером Магоном, Виконавчим помічником міністра, Домініком Рощак, Директором Департаменту з питань мультикультурності. Зустріч відбулася в адміністративному будинку біля Патріаршого собору Воскресіння Христового УГКЦ.

Під час зустрічі Верховний Архиєпископ УГКЦ привітав зарубіжних високопосадовців із призначенням Ендрю Беннета, послом Свободи релігії Канади. Предстоятель УГКЦ зазначив, що у всьому світі Канада відома, як борець за права людини, і в останні роки уряд Канади виступав неодноразово на захист тих, хто зазнав переслідувань або піддався дискримінації через свою віру або ж релігійну приналежність.

«Будьте впевнені у моїй молитві і благословенні важливого завдання, яке лежить перед вами на новій посаді», –зазначив Глава УГКЦ, звертаючись до Ендрю Беннета.

Також першоєрарх розповів про Всенародну всецерковну прощу до Патріаршого собору УГКЦ у Києві, яка відбудеться 18 серпня 2013 року, та про посвячення собору під час цього паломництва. Глава УГКЦ повідомив, що на прощу приїдуть миряни та владики УГКЦ із Канади, а крім цього очікується приїзд Архиєпископа Едмонтона Річарда Сміта, Голови Канадської Єпископської конференції.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Глава УГКЦ зустрівся з Міністром Канади у справах громадянства, еміграції та багатокультурності

топ

  Цей день в історії.
  14 серпня:

  1385 — укладено Кревську унію — угоду між Польщею і Великим князівством Литовським, що передбачала об\'єднання цих країн в єдину державу.

  1914 — народився Роман Лиско, священик УГКЦ.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014