Галичина.Інфо

У Львові планують відкрити Почесне Консульство Туреччини

У Львові планують відкрити Почесне Консульство Туреччини 5 березня Надзвичайний і Повноважний Посол Туреччини в Україні Мехмет Самсар під час зустрічі з головою Львівської облдержадміністрації Віктором Шемчуком розповів, що у Львові планується відкриття Почесного Консульства Туреччини.

Також Надзвичайний і Повноважний Посол розповів про намір започаткувати співпрацю між Львівською областю та окремим регіоном Туреччини. «Ми впевнені у великому потенціалі Західної України і також у тому, що в Туреччині є регіони, які подібні до Львівської області. Для прикладу, регіон Бурса дуже схожий на Львівщину, адже там добре розвинутий туризм».

Мехмет Самсар відзначив, що після скасування візового режиму кількість туристів з України до Туреччини збільшилась на 10%. «Ми вважаємо, що той факт, що авіакомпанія «Турецькі авіалінії» вже активно працює на Львівщині, є дуже великим плюсом. Сподіваємось, що використовуючи ці можливості, ми можемо активно збільшити кількість туристів до Львівської області», – додав посол.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові планують відкрити Почесне Консульство Туреччини

топ

  Цей день в історії.
  4 червня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014