Галичина.Інфо

ЛАЗ переносить виробництво автобусів для громадського транспорту зі Львова

ЛАЗ переносить виробництво автобусів для громадського транспорту зі Львова Львівський автобусний завод з середини лютого зупинив виробництво. Там уже не складатимуть автобусів для міського громадського транспорту, їх виробництво буде перенесено до Дніпродзержинська. Така ситуація склалася тому, що покупці не сплатили за контрактом, - розповів голова правління холдингової компанії "Львівські автобусні заводи" Ігор Чуркін.
За словами власника заводу, у Львові випускатимуть лише тролейбуси та туристичні автобуси.


Найближчим часом виробник планує зосередити свої потужності на складанні карет швидкої допомоги. Їх виробництво збільшиться у десять разів, до тисячі одиниць на рік, а виготовлятимуть їх у Запоріжжі, розповів Ігор Чуркін. Він додав, що у Львові завод відновить роботу з 20 березня, - інформує DeutcheWelle.

Голова холдингу називає такі дії "реорганізацією", спростовуючи чутки про можливе банкрутство. Водночас Ігор Чуркін не заперечує, що ситуація на ЛАЗі є доволі скрутною. "Замовники в Україні заборгували майже 170 мільйонів гривень за поставлені машини, а Львів – найбільший боржник, у 35 мільйонів. Місто не платить вже три роки. Ми виграли всі суди, будемо забирати машини", - розповів Ігор Чуркін.

У львівській мерії не заперечують, що перед заводом є борг, але платити не збираються, бо завод не дотримується умов укладених контрактів. Основні претензії до технічних вимог: "Автобуси потребують постійних ремонтів. Ми платитимемо лише за транспорт, який відповідатиме технічним вимогам, відповідно до угоди, комплектуючі повинні бути європейського виробництва, а не китайські. Це принципово",- заявив міський голова Львова Андрій Садовий. На заводі запевняють, що китайських комплектуючих в автобусах немає, всі проблеми через недотримання правил експлуатації машин.

Нагадаємо, депутати Львівської міської ради звернулися до керівництва держави про повернення ЛАЗу.

«Продавала це підприємство держава – Фонд державного майна. Міста ніхто не питав. Я би хотів, щоб ми з вами гордилися ЛАЗом, нашими автобусами і тролейбусами. Для цього я робитиму все можливе. Не можна стояти збоку і спостерігати, як гине таке велике потужне підприємство», - зазначав з цього приводу міський голова Львова Андрій Садовий.

Як приклад повторення у державну власність він назвав «Криворіжсталь».

На прохання надати офіційну позицію ЛАЗу щодо згаданого звернення депутатів, у прес-службі заводу повідомили, що таку позицію буде озвучено у вівторок, 12 березня, на прес-конференції у Києві.

Додамо, що 14 листопада 2012 року на сесії Львівської міської ради мер Андрій Садовий сказав, що керівництво ЛАЗу ставиться до людей, як до рабів. «Там, де є ЛАЗ, там є суцільні проблеми», - додав мер.

Рекомендовано до перегляду:

» » » ЛАЗ переносить виробництво автобусів для громадського транспорту зі Львова

топ

  Цей день в історії.
  28 травня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014