Галичина.Інфо

У Франковому університеті дискутуватимуть про Галицьку кухню

У Франковому університеті дискутуватимуть про Галицьку кухню Під час Міжнародного форуму «Галицька кухня: славні традиції – велике майбутнє» в університеті ім. І. Франка відбудеться науково-практична конференція. Кілька десятків українських і польських рестораторів, кухарів, науковців, письменників, журналістів 13 березня дискутуватимуть, чим на загал є Галицька кухня.

Як повідомили у прес-центрі університету, учасники конференції говоритимуть про те, чи можна вважати галицьку кухню автономним кулінарним та культурним феноменом, чи є вона частиною української або польської кухні? Чи можна вважати традиційними галицькими стравами наїдки, завезені в українську частину Галичини після 1939 року? Чи може галицька кухня стати аналогом провансальської чи баварської кухні, але на теренах України та Польщі? Якими взагалі є критерії галицької кухні?

Окрім заявлених учасників, усі охочі зможуть взяти участь у дискусії, яку транслюватимуть онлайн.

Практична частина Форуму передбачає проведення Ярмарку галицьких продуктів, який проходитиме 14 березня у дворику Музею ідей на вулиці Валовій або в подвір’ї Ратуші.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Франковому університеті дискутуватимуть про Галицьку кухню

топ

  Цей день в історії.
  10 липня:

  1961 - в місті Вінніпег відбулася перша крайова конференція Організації Українських Націоналістів за кордоном (ОУНз) в Канаді. У прийнятій постанові делегати підтримували ідею утворення Світового Союзу Українців.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014