Галичина.Інфо

Відкриття Lviv Fashion Week відбудеться у трамвайному депо

Відкриття Lviv Fashion Week відбудеться у трамвайному депо 27-31 березня у Львові відбудеться XI сезон Lviv Fashion Week. Урочисте відкриття пройде о 19.00 в трамвайному депо на вул. Сахарова у «Музеї історії техніки». Про це сьогодні, 12 березня, під час прес-конференції розповіла одна із організаторів Дарія Янковська.

У трамвайному депо відбудеться відкриття арт-проекту Євгена Піцикевича «Альбом» (живопис-графіка), а також показ «In AVANT GARDE». «Це досить креативне місце для показу авангардних колекцій», – зазначила вона.

На свято моди до Львова приїдуть організатори Польського тижня моди і свою колекцію представить молода польська дизайнерка Камілла Гавронська-Касперська, яка приїде після показів у Ванкувері. «Вона привезе європейську колекцію за духом і стилем», – додала Дарія Янковська.

На основному майданчику 30-31 березня представлять близько 20 колекцій. Спеціальним гостем стане український дизайнер Федір Возіанов. «Вперше він приїжджав рік тому і цього року він завершить тиждень моди. Це буде прем’єрний показ його колекції», – додала Дарія Янковська.

30 березня Зінаїда Ліхачова представить колекцію «Осінь така мила» на музику Олега Ківи та поезію Павла Тичини. «Це буде маленький перформенс, який проходитиме з відеорядом», - сказав один із організаторів Петро Нестеренко-Ланько.

«Молоді дизайнери представлять різні за духом колекції», – сказала Дарія Янковська. Петро Нестеренко-Ланько додав, що дуже багато колекцій будуть пов’язані із стилями різних історичних епох.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Відкриття Lviv Fashion Week відбудеться у трамвайному депо

топ

  Цей день в історії.
  12 липня:

  1892 — народився письменник та графік Бруно Шульц.

  1921 - у Прикарпатській Україні створено Селянсько-республіканську партію.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014