Галичина.Інфо

Рейтинг Львова покращився зі «стабільного» до «позитивного», - S&P

Рейтинг Львова покращився зі «стабільного» до «позитивного», - S&P Міжнародне рейтингове агентство Standard&Poor's поліпшило прогноз рейтингів Львова зі «стабільного» до «позитивного».

S&P зазначає, що цього року адміністрація Львова планує рефінансувати боргові зобов'язання задовго до настання їхнього строку погашення в 2014 році, що може поліпшити позицію ліквідності міста.
Прогноз «позитивний» відображає можливість підвищення рейтингів у наступному році у випадку, якщо показники ліквідності Львова покращаться й стануть більш передбачуваними.
Агентство зауважує, що рейтинг очікуваного рівня відшкодування боргу після дефолту «4», раніше наданий випуску, залишається без змін, відображаючи очікування «середнього» (30-50%) рівня відшкодування боргу у випадку дефолту.
Експерти S&P вважають, що рейтинги Львова відображають його низьку фінансову гнучкість, обумовлену особливостями волатильної (статистичний показник, що характеризує тенденцію зміни цін) та недофінансованої української системи міжбюджетних відносин і триваючим тиском на видатки бюджету.
S&P оцінює передбачуваність і гнучкість доходів та видатків Львова як дуже низькі, пов'язуючи це з дуже слабкою підтримкою з боку української системи міжбюджетних відносин, а також сильною залежністю українських регіональних і місцевих органів влади від рішень центрального уряду в сфері доходів і видатків.
За оцінками S&P, прямий борг Львова на сьогодні становить лише близько 8% поточних доходів 2012 року й, за припущеннями експертів агентства, повний борг міста буде поступово рости, але не перевищить 30% консолідованих доходів до 2015 року, оскільки місто продовжує випускати гарантії по кредитах міжнародних фінансових організацій для забезпечення капіталовкладень у розвиток інфраструктури приналежних йому компаній.
Прогноз «позитивний» відображає думку експертів про те, що Львів буде підтримувати відносно високі поточні показники в 2013-2015 роках, нульовий дефіцит бюджету з урахуванням капітальних видатків і дуже невеликий обсяг чистих нових запозичень.
S&P може підвищити рейтинги Львова, якщо місто акумулює досить коштів для погашення облігацій строком погашення в травні 2014 року, а також за умови, що показники ліквідності міста покращаться й стануть більше передбачуваними завдяки проведенню виваженої політики відносно прямого боргу.
Агентство, може переглянути прогноз по рейтингах на «стабільний», якщо місто, як і раніше буде піддаватися ризикам рефінансування до настання строку погашення боргових зобов'язань в 2014 році.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Рейтинг Львова покращився зі «стабільного» до «позитивного», - S&P

топ

  Цей день в історії.
  29 травня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014