Галичина.Інфо

Глава УГКЦ запросив нового Папу відвідати Україну

Глава УГКЦ запросив нового Папу відвідати Україну Глава Української греко-католицької церкви Блаженніший Святослав привітав з обранням Вселенським Архиєреєм Папу Римського Франциска і запросив його його відвідати Україну з нагоди 1025-річчя Хрещення України.
«Це було б великим благословенням для нас та всієї України розраховувати на Вашу присутність під час такої визначної події», - ідеться у привітальному листі патріарха.Глава УГКЦ відзначає, що Святіший Отець добре знайомий з Українською греко-католицькою церквою, «яка пройшла мученицький шлях» і висловив упевненість, «що зможе розраховувати на підтримку Його Святості».

Він нагадав, що вперше Папа зустрівся з УГКЦ, навчаючись у салезіанській школі та прислуговуючи отцю Степану Чмілю у святилищі під час літургій. Пізніше, будучи Архиєпископом Буенос-Айреса, він мав нагоду її пізнавати, опікуючись Аргентинською єпархією Покрови Пресвятої Богородиці УГКЦ: її єпископами, священиками, ченцями і черницями та всіма вірними.

За словами Блаженнішого, Українська греко-католицька церква розвивається, зростає та засвідчує свою віру. «Хочу запевнити Вас у нашій єдності, сопричасті та синівській вірності Вам, як Вселенському Архиєрею, вірності, яку наша Церква скріпила пролитою кров’ю своїх мучеників протягом своєї історії та особливо під час жахливих років панування комуністичної влади заради єдності із Вселенською Церквою», - наголосив патріарх Святослав.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Глава УГКЦ запросив нового Папу відвідати Україну

топ

  Цей день в історії.
  14 грудня:

  1989 — Роман Гнатишин призначений генерал-губернатором Канади (склав присягу 29 січня 1990).

  1884 — народився Чарнецький Миколай, єпископУГКЦ, професор Духовної семінарії у Станіславові, настоятель монастирів у Костополі й Ковелі. Проголошений мучеником і блаженним УГКЦ.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014