Галичина.Інфо

У Львові розпочався Фестиваль соціальної реклами

У Львові розпочався Фестиваль соціальної реклами 18 березня у Львові розпочинається конкурс соціальної реклами – Фестиваль «Соціальна ініціатива молоді». Учасниками конкурсу можуть стати учні 9-11 класів СЗОШ, шкіл соціального аніматора, члени молодіжних громадських організацій, студенти 1-4 курсів вишів України. Як зазначають організатори, проект дозволить залучити молодь до відкритого обговорення соціальних тем та привернути до них увагу. Мета фестивалю – інформування населення про соціальні проблеми у молодіжному середовищі з позицій самої молоді, а також пошук нестандартних, оригінальних ідей для їх вирішення.

Кращі роботи будуть розміщені на білбордах в обласних центрах України, а їхніх авторів нагородять призами. Переможці у номінаціях «Найоригінальніша ідея», «Дизайн проекту», «Змістове наповнення» отримають заохочувальні призи. Усі учасники конкурсу отримають пам’ятні нагороди та грамоти. У рамках конкурсу також передбачено проведення майстер-класів із реклами та PR для учасників фестивалю.

Організаторами заходу виступив Український католицький університет спільно з управлінням молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради. Заявки на участь у фестивалі прийматимуть до 15 квітня 2013 року за адресою: Український католицький університет, вул. І. Свенціцького, 17 м. Львів, 79011 (тема листа: «Фестиваль реклами»), а також на е-mail: events@ucu.edu.ua та за номером телефону: 0976655926. Фінал конкурсу відбудеться 20 квітня 2013 року у приміщенні УКУ.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові розпочався Фестиваль соціальної реклами

топ

  Цей день в історії.
  5 грудня:

  1918 — проголошено Руську Народну Республіку Лемків.

  1918 — почалися бої за Хирів між військами УГА та польськими частинами.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014