Галичина.Інфо

Залатану дорогу Львів-Тернопіль водії назвали «танкодромом»

Залатану дорогу Львів-Тернопіль водії назвали «танкодромом» В Укравтодорі повідомили, що на дорозі Львів-Тернопіль (Н02) ями майже повністю засипали і залишилося лише декілька вибоїн. На урядовому порталі було повідомлення про те, що дорогу Н02 відремонтували. Водії запевняють, що дорогу не відремонтували. Зокрема, один із водіїв - пан Зеновій - запевнив, що не зроблено навіть 5%, - «Дороги нема. То є танкодром». Водії кажуть, що ремонтом на папері мали б зайнятися правоохоронні органи.

Тим часом, у держбюджеті-2013 було передбачили понад 52,5 млн грн субвенції на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Львівщини. Держказначейство повідомило, що гроші на будівництво, ремонт й утримання доріг вже перераховані місцевим бюджетам Львівщини. Однак наразі ці віртуальні кошти лежать на рахунках, а дороги – і далі в катастрофічному стані. Тим часом Укравтодор звітує, що вже залатав ями на 91% доріг.
За інформацією ДАІ Львівщини, найбільш проблемними в області залишаються дороги Львів-Тернопіль та Львів-Радехів-Луцьк. Інспектори вимагають від органів місцевого самоврядування усунути ямковість на дорогах Львівщини і вже склали через це 24 протоколи.

«Пояснення таке: як по зимі то ще більш-менш. А щодо ямковому ремонту треба звернутися в службу доріг до Сиротинського (начальник Служби автомобільних доріг Львівської області – ред.)», - прокоментував ситуацію по телефону директор Львівського облавтодору Юрій Тарасович. На жаль, зв’язатися із Тарасом Сиротинським не вдалося.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Залатану дорогу Львів-Тернопіль водії назвали «танкодромом»

топ

  Цей день в історії.
  29 травня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014