Галичина.Інфо

У Львові відкрилася виставка ляльок та казкових персонажів

У Львові відкрилася виставка ляльок та казкових персонажів Сьогодні в клубі «Ровесник» УДЮМК Галицького району (вул. Ф. Ліста, 2) відбулося відкриття виставки ляльок та казкових героїв. Понад 100 персонажів, виготовлених власноруч, представили вихованці гуртків з УДЮМК усіх районів Львова. Виставка триватиме до кінця квітня.

До Міжнародного дня лялькаря в дитячих клубах мережі УДЮМК відбувалися майстер-класи з виготовлення ляльок та казкових героїв. Діти вчилися робити іграшки з різноманітних матеріалів: трикотажу, бісеру, пластиліну й тирси: «Протягом минулого тижня гуртківці УДЮМК Залізничного району готувались до Міжнародного дня лялькаря. В студії образотворчого мистецтва «Пілот» проводились майстер-класи з ліплення з пластиліну казкових героїв. Гуртківці клубу «Помаранч» з бісеру виготовляли мініатюрні лялечки й створили композицію «Великодні гаївки». Керівник гуртка «Арт-студія» організувала «Пальчиковий ляльковий театр», й діти з захопленням виготовляли лялечок з паперу, з якими можна проводити ігри та вистави на тематику улюблених казок та мультиків», - розповіла Олександра Білецька, директор УДЮМК Залізничного району.

УДЮМК – мережа дитячо-юнацьких та молодіжних клубів, при яких діють гуртки пізнавального, творчого й спортивного спрямування. Заняття в гуртках УДЮМК – безкоштовні. Крім того, педагоги УДЮМКів організовують для дітей відзначення релігійних та державних свят, проводять в клубах різноманітні майстер-класи, вікторини, пізнавальні та виховні бесіди, влаштовують перегляди фільмів, рухливі ігри, прогулянки цікавими і визначними місцями Львова.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові відкрилася виставка ляльок та казкових персонажів

топ

  Цей день в історії.
  1 березня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014