Галичина.Інфо

Галичина може стати автономною

Галичина може стати автономною Невдовзі Галичина може стати автономною республікою в складі України! Ця ймовірність стала можливою в зв'язку з набуттям чинності Закону України "Про всеукраїнський та місцеві референдуми". Ініціативна група вже розпочала свою роботу і усі свої дії здійснює відповідно до чинного законодавства і, навіть, з випередженням вимог передбачених правовими нормами.

Так, відповідно до вимог закону ініціативна група всеукраїнського референдуму щодо створення автономної республіки "Галичина" підготувала письмові повідомлення головам районної та міської ради в яких зазначені час, місце і мета зборів. Також ініціативна група (у числі 20 осіб) підготувала запрошення більш як 200 делегатам. Голова ініціативної групи Ярослав Монастирський запевнив, що запрошення адресовані "насамперед людям які є моральними авторитетами, активістами громадського і культурного життя, в тім числі - знакові письменники, музиканти, журналісти, науковці, лідери організацій третього сектора та особи з теологічною освітою". Секретар ініціативної групи Степан Хміль підтвердив існування цього списку і те що в числі делегатів є "визнані очільники Галицької нації".

"Після попереднього узгодження часу прийнятного для абсолютної більшості первинних делегатів буде офіційно розголошено час і місце зборів, - запевнив Ярослав Монастирський. Ба, більше того, - вже проводяться консультації і систематизуються напрацювання які будуть передані майбутній Конституанті, в випадку позитивного результату всеукраїнського референдуму. А що результат буде позитивний члени ініціативної групи певні. "Ми довший час проводимо роботу з лідерами середовищ залучаючи їх до творення Галицької самоідентифікації", - говорить Ярослав Монастирський, - "очевидним є напруження в всеукраїнському масштабі. Ріжність державницьких та культурних традицій, конфесійної та мовної домінанти - не можуть розчинитись в повітрі. Уявіть собі сім'ю що розрослась в родину (кілька сімей), але продовжує жити спільно на батьківськім обісці. Вони мають багато спільного, але, рівночасно, чимось ріжняться між собою. Зазвичай, люди розумні, в таких випадках розходяться по нових обісцях - творять власну хату, таким чином цементуючи міжродинні зв'язки. Адже якщо вибирати між негараздами в спільній оселі і добросусідським співжиттям, - вибір видається очевидним. Знову ж таки ця аналогія адресована насамперед тим, хто підупав під домінантні впливи екс-СРСР та ідеологічних абсурдів ранньої незалежности України. Ті ж хто пам'ятають про анексію Галичини і її насильницьке приєднання до УРСР подібних анологій не потребують..."

Отож, адміністративно-територіальний устрій України може змінитися вже найближчим часом. Це стосуватиметься жителів Галичини (які на сьогодні становлять близько 10% від усього населення України), але вирішувати бути цьому чи ні - будуть усі жителі України, в тім числі і ти, шановний читачу.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Галичина може стати автономною

топ

  Цей день в історії.
  5 грудня:

  1918 — проголошено Руську Народну Республіку Лемків.

  1918 — почалися бої за Хирів між військами УГА та польськими частинами.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014