Галичина.Інфо

Видатній Галицькій співачці Квітці Цісик виповнилося б 60 років

Видатній Галицькій співачці Квітці Цісик виповнилося б 60 років Сьогодні, 4 квітня, видатній Галицькій співачці Квітці Цісик виповнилося б 60 років. У день її народження в семи містах Галичини і України (Львові, Тернополі, Івано-Франківську, Чернівцях, Одесі, Києві, Луганську) відбудеться допрем'єрний показ документального фільму «Квітка. Голос у єдиному екземплярі», знятий телеканалом «Інтер».

Квітка Цісик народилася в Нью-Йорку, у родині Іванни та Володимира Цісиків, які після війни емігрували із Західної України. Квітка отримала гарну музичну освіту. У США вона стала відомою під ім'ям КейСі. Її голос знає практично кожен американець. Десятки років співачка озвучувала рекламні джингли таких відомих компаній як «Coca-Сola», «American Airlines», «McDonald's», «Ford». Вокальні партії Квітки Цісик в рекламних оголошеннях пролунали в ефірі американських радіостанцій понад 22 мільярдів разів!
Саме вона виконала саундрек до фільму «You Light Up My Life», який у 1977 році був удостоєний премії «Оскар» за кращу пісню, але через юридичні зволікання найпрестижніша кінопремія дісталася іншій співачці.
Квітка Цісик стала популярною в Україні завдяки випуску двох альбомів із народними піснями у її виконанні.
Квітка Цісик – американка, яка стала втіленням національної української самоідентифікації. У 80-х роках народні пісні у її виконанні сколихнули тоді ще радянську Україну і стали уособленням української незалежності.


Автори фільму «Квітка. Голос у єдиному екземплярі» дослідили феномен цієї співачки. Вони спробували знайти відповідь на питання: чому протягом кількох десятиліть пісні у виконанні Квітки Цісик залишають у слухачів незабутні враження? Про Квітку Цісик у фільмі розповідають її рідні та близькі, люди, з якими вона працювала, її шанувальники. Прем‘єра фільму відбудеться 5 квітня на телеканалі «Інтер».

Рекомендовано до перегляду:

» » » Видатній Галицькій співачці Квітці Цісик виповнилося б 60 років

топ

  Цей день в історії.
  10 липня:

  1961 - в місті Вінніпег відбулася перша крайова конференція Організації Українських Націоналістів за кордоном (ОУНз) в Канаді. У прийнятій постанові делегати підтримували ідею утворення Світового Союзу Українців.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014