Галичина.Інфо

ВРУ втратила довіру з боку США і Європи, - Стівен Пайфер

ВРУ втратила довіру з боку США і Європи, - Стівен Пайфер Колишній посол Сполучених Штатів Америки в Україні Стівен Пайфер констатує відсутність довіри до Верховної Ради з боку США і Європи. Про це він сказав в інтерв'ю телеканалу "Голос Америки".

"Те, що Рада не функціонує, підриває до неї довіру. На жаль, імідж Верховної Ради в Європі й США такий - це бійки, депутати, які голосують за декількох, а тепер ще й розкол. Рада не схожа на державний орган, що намагається вирішити серйозні проблеми в країні", - цитує «Голос Америки» Пайфера. Він підкреслив, що робота українського парламенту не відповідає уявленню європейців про нормальний законодавчий орган.
На його думку, це посилює позиції тих, хто робить заяви, що Україна не готова до більш глибокої інтеграції в Європу.
Крім того, Пайфер вважає, що ситуація навколо колишнього прем'єр-міністра Юлії Тимошенко стане вирішальною для Європейського Союзу під час підписання в листопаді угоди про асоціацію з Україною.
Також він зазначив, що зараз не слід очікувати частих контактів на вищому рівні між владою України й США, додавши, що українська влада не може найближчим часом розраховувати на візити офіційних осіб зі США, що займають посади вищі, ніж заступник державного секретаря, як це було у випадку з візитом Венді Шерман.

Нагадаємо, 4 квітня "більшість" і "опозиція" засідали паралельно в двох різних місцях. Одне засідання проводив спікер Володимир Рибак в актовому залі на вулиці Банковій, інше – віце-спікер Руслан Кошулинський у Раді на вулиці Грушевського. Перше з них, зважаючи на задекларований статус, порушення регламенту і законів, відповідає усім ознакам путчу.

Рекомендовано до перегляду:

» » » ВРУ втратила довіру з боку США і Європи, - Стівен Пайфер

топ

  Цей день в історії.
  19 вересня:

  1891 — У Монреаль прибули перші українські поселенці.

  1919 — В Кам’янець–Подільському замість ліквідованого міністерства по справах Галичини Кабінет міністрів УНР створив комітет у справах біженців–Галичан.

  1942 — З Бродів, Перемишлян Львівської області депортовано в табір в Белжец 5000 євреїв.

  1944 — В Бережанському районі Тернопільської області відбувся великий бій між відділами УПА і частинами НКВС. На Коломийщині відбулися два бої віділу УПА ім. Богуна з прикордонними частинами НКВС.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014