Галичина.Інфо

У Львові відбудеться дитячий фестиваль

У Львові відбудеться дитячий фестиваль 17-19 травня у львівському «Палаці Мистецтв» (вул. Коперніка, 17) відбудеться дитячий фестиваль. Почнеться він 17 травня грандіозним парадом учасників фестивалю, в якому візьмуть участь понад 1500 дітей в костюмах літературних героїв. Весь фестиваль організований у формі гри «Збирай слонів», де кожне виконане завдання збільшує шанси виграти один з 3000 призів від партнерів, а також головний приз - планшет!

ФЕСТИВАЛЬ ДИТЯЧОГО ЧИТАННЯ «КНИГОМАНІЯ» - це головна складова фестивалю:
· Підсумковий етап дитячого конкурсу «Найкращий читач України-2013» та Урочиста церемонія нагородження переможців. На фестивалі буде підведено підсумки Конкурсу, що відбувся в усіх регіонах України. Конкурс проводиться з 2002 року.
· Зустрічі з дитячими авторами з України, Польщі, Білорусі, Великої Британії та Швеції; літературні читання та автограф-сесії триватимуть нон-стоп протягом усього фестивалю.
Почесний гість - Іан Вайбрoу (Велика Британія), автор повістей про Малого Вовчика. Партнер - Видавництво Старого Лева.
Спеціальний гість - Йоанна Ягелло (Польща). Партнер - Польський інститут у Києві.
А також 30 інших авторів, серед яких - Максим Кідрук, Сашко Лірник, Мар´яна Савка, Роман Скиба, Галина Малик, Оксана Думанська, Олександр Гаврош та інші.
· «Книжка від зірки». Зірки телебачення, шоу-бізнесу та спорту читають свої улюблені книги дитинства, розважаються з дітьми, розігрують подарунки від спонсорів і партнерів. Акція проводиться 4 рази на день.
· «Ніч у бібліотеці». У дітей буде можливість провести повну пригод ніч з наметами та спальниками у дитячій бібліотеці, наче в туристичному таборі.
· Літературні квести. Протягом трьох днів буде сформовано декілька дитячих команд, які візьмуть участь у квестах. Діти продемонструють свої знання літератури та історії, вміння орієнтуватися на місцевості і розгадувати загадки, здобудуть навики командної роботи.
· Ярмарок дитячих книжок «Форум видавців - дітям». Учасники - видавці дитячої літератури, періодики, аудіо- та відеопродукції, ігр та іграшок.
· Дитяча книжкова премія «Левеня» - перша незалежна премія в галузі дитячої літератури, лауреати якої отримували нагороди на престижних міжнародних книжкових виставках. Найкращі дитячі книжки обирають діти - найоб´єктивніше з усіх журі.

ФЕСТИВАЛЬ ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ ТА РЕМЕСЕЛ:
· Творчі майстерні: 50 видів майстер-класів з різних видів творчості та ремесел загальною тривалістю 120 годин. Це найбільша кількість різних майстер-класів у межах одного заходу, які досі відбувалися в Україні.
· New! Екологічні воркшопи з мистецтва ‘up cycling´ та ‘re-cycling´ - перетворення старих і непотрібних речей та упакувань на нові й оригінальні декоративні вироби, прикраси, сувеніри. Виставка та майстер-клас від всесвітньо відомої чеської художниці Вероніки Рехорікової та київської художниці Аліни Копиці. Виготовлення арт-об´єктів з пластикових пляшок. Партнер - Генеральне консульство Чеської Республіки у Львові.
· Кульмінацією фестивалю є створення дітьми десятиметрового тематичного художнього панно, яке стане продуктом колективної творчості всіх охочих.

ФЕСТИВАЛЬ НАСТІЛЬНИХ ІГОР «ІГРОВА СФЕРА». Вже вдруге широко презентуватиметься ще один розвиваючий та захопливий спосіб дозвілля - настільні ігри. Під час фестивалю функціонуватиме ігротека, в якій діти та дорослі зможуть пограти в ігри з усього світу. Відбуватимуться ігрові турніри в режимі нон-стоп.

СПОРТИВНИЙ ФЕСТИВАЛЬ. Майстер-класи для дітей від професійних футболістів, інших відомих спортсменів, а також ігри та змагання на свіжому повітрі. Щодня відбуватимуься квести. Письменники розповідатимуть дітям цікаві історії про спорт. Переможці отримують призи від партнерів фестивалю.

Тренінг з промоції читання серед дітей та молоді в межах міжнародного проекту Book Platform. Дводенний інтерактивний семінар для бібліотекарів щодо методів промоції читання в сучасному середовищі. Особлива увага приділятиметься залученню молоді за допомогою застосування нових медіа. У партнерстві з Фундацією Next Page (Болгарія), Асоціацією видавців Вірменії та Асоціацією видавців Грузії.

Прем´єра вистави за книжкою Наталі Гузєєвої «23 образи Петрика П´яточкіна» відбудеться в межах фестивалю у Першому українському театрі для дітей та юнацтва.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові відбудеться дитячий фестиваль

топ

  Цей день в історії.
  1 грудня:

  1187 — помер Галицький князь Ярослав Осмомисл.

  1909 — народився композитор Кос-Анатольський Анатолій.

  1930 — народився письменник Федорів Роман Миколайович.

  1937 — народився письменник, науковець, перекладач із давньогрецької та латинської мов Андрій Содомора.

  1989 — Зустріч у Ватикані Папи Івана Павла ІІ з керівником СРСР Михайлом Горбачовим започаткувала офіційну легалізацію Української Греко-Католицької Церкви.

  1991 — на Всеукраїнському референдумі 90,32% громадян висловилася за незалежність правонаступниці УРСР.

  2009 — у Львові запустили Львівський міський рейковий автобус.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014