Галичина.Інфо

Цукерберг офіційно оголосив про створення політичного руху

Цукерберг офіційно оголосив про створення політичного руху Засновник і гендиректор соцмережі Facebook Марк Цукерберг офіційно оголосив про створення політичного руху спільно з іншими лідерами в галузі інтернет-технологій, повідомляє в четвер агентство Associated Press.

Політична група отримала назву Fwd.us ("forward us"), яку можна перекласти як Вперед з нами. Про це Цукерберг повідомив газеті Washington Post. Рух, зокрема, буде фінансувати наукові дослідження та просувати законодавчі реформи в різних сферах: від імміграції до освіти.

За словами засновника Facebook, США необхідний новий підхід до вирішення цих питань, щоб країна процвітала в економічному плані і створювала більше робочих місць, інновацій. "У нас дивна міграційна політика... яка не відповідає сьогоднішньому світу", - сказав він, зазначивши, що важливо полегшити отримання громадянства молодими кваліфікованими іммігрантами.

Цукерберг виступає за "всебічну імміграційну реформу", що "дозволить залучити найбільш талановитих і працелюбних людей незалежно від їх місця народження". Він також закликає до більш високих стандартів в школах.

Політрух підтримують глави інтернет-компаній, зокрема, засновник LinkedIn Corp. Рейд Хоффман, а також глава Google Inc. Ерік Шмідт, гендиректор Yahoo Inc. Марісса Майєр та інші.

Крім того, як повідомляється, до створення партії Цукерберг залучив низку політичних консультантів, зокрема екс-главу Республіканського сенатського комітету Роба Джесмера, а також колишнього прес-секретаря адміністрації Білла Клінтона Джо Локхарта.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Цукерберг офіційно оголосив про створення політичного руху

топ

  Цей день в історії.
  24 січня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014