Галичина.Інфо

Standard&Poor’s підвищило рейтингові прогнози для Кіпру

Standard&Poor’s підвищило рейтингові прогнози для Кіпру Міжнародне рейтингове агентство Standard&Poor’s підвищило прогноз на довго- і короткострокові суверенні кредитні рейтинги Кіпру, які були підтверджені на рівні "ССС/С", до стабільного з негативного, повідомляється в прес-релізі агентства. "Підвищення прогнозу за рейтингом Кіпру відображає наші очікування того, що уряд країни погодиться на умови фінансової підтримки з боку стабфонду ESM і МВФ розміром до 10 мільярдів євро, а також що перший транш фіндопомоги буде виплачений до терміну погашення євробондів - 4 червня", - йдеться в документі.

Аналітики агентства як і раніше чекають, що Кіпр залишиться членом єврозони при збереженні введеного раніше контролю за рухом капіталу в країні.
"Ми вважаємо, що після того як уряд Кіпру, Рада ESM і виконавча рада МВФ схвалять меморандум про взаєморозуміння, який визначає умови програми економічного порятунку країни, ЄЦБ буде знову приймати кіпрські державні облігації як заставу в обмін на кредитну підтримку фінансових інститутів країни. Ми розглядаємо це як ознаки стабільної підтримки фінансового сектора Кіпру ", - повідомляє S&P.

Аналітики S & P вважають, що в період 2013-2016 років економіка Кіпру скоротиться приблизно на 20%. Агентство може знову погіршити прогноз по рейтингах Кіпру, якщо уряд острівної держави відхилить умови Меморандуму про взаєморозуміння або буде не в змозі виконати вимоги кредиторів.
Нагадаємо, у березні міжнародне агентство Standard & Poor's знизило на один пункт довгостроковий кредитний рейтинг Кіпру. Прогноз за рейтингом був негативний.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Standard&Poor’s підвищило рейтингові прогнози для Кіпру

топ

  Цей день в історії.
  16 липня:

  1919 — під тиском польських військ УГА, перейшовши ріку Збруч, залишила Галичину і відступила на територію Наддніпрянської України.

  1990 — Верховна Рада УРСР ухвалила Декларацію про державний суверенітет України.

  2007 — залізнична аварія на Львівщині 16 липня 2007 (неподалік Ожидова у Буському районі).
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014