Галичина.Інфо

У дворику львівської ратуші відбудеться Пасхальна містерія

У дворику львівської ратуші відбудеться Пасхальна містерія Театр «Воскресіння» до великодніх свят готує вуличну виставу «Йов» за п’єсою Кароля Войтили, яка відбудеться у внутрішньому дворику Ратуші.

Львівський академічний духовний театр «Воскресіння» спеціально до Великодніх свят для львів’ян та гостей міста готує Пасхальну містерію – вуличну виставу «Йов».

«Це вистава про найсокровенніше у нашому житті: про віру, яка підтримує нас у найважчі хвилини, про всеосяжну любов і опіку Божу над кожним із нас. Постмодерністська естетика вистави і спеціально написані хорали творять неповторну атмосферу, чудовий Пасхальний настрій, що залишить слід у серцях львів’ян та гостей міста на цілий рік», - розповів директор театру «Воскресіння» Ярослав Федоришин.

Пасхальну містерію від театру «Воскресіння» вже бачили у Єгипті, Туреччині, Чехії, Литві, Московії, Словаччині, Україні. Більше 240 вистав було зіграно в Польщі. На багатьох Міжнародних театральних фестивалях цих країн вистава «Йов» отримала різні нагороди від журі.

Вистави відбуватимуться в дворику Львівської Ратуші 28 квітня о 19.00 та о 21.30, 5 травня о 19.30 та о 21.30, а також 6 травня о 17.00, 19.30 та 21.30.

Вартість квитків: дорослий – 40 грн, дитячий, пенсійний – 20 грн.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У дворику львівської ратуші відбудеться Пасхальна містерія

топ

  Цей день в історії.
  1 червня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014