Галичина.Інфо

Ювілейний Світовий з’їзд українців відбудеться в найбільшому місті Галичини

Ювілейний Світовий з’їзд українців відбудеться в найбільшому місті Галичини Ювілейний, X Світовий з’їзд українців відбудеться у Львові 20–22 серпня. Конгрес має пройти в Національному університеті «Львівська політехніка» і буде присвячений пам’яті жертв Голодомору. Гасло конгресу – цитата з Лесі Українки: «Contra spem spero!» («Без надії сподіваюсь!»).

У роботі X Всесвітнього конгресу українців візьмуть участь делегати складових організацій СКУ, які сьогодні діють в 33-х країнах світу, і представники організацій ще з 14 країн, з якими СКУ підтримує зв'язки, а також широка українська громадськість з України та діаспори.

20 серпня 2013, після завершення Першої пленарної сесії, біля пам'ятника Тарасу Шевченку пройде церемонія пам'яті мільйонів жертв Голодомору. Після цього у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької відбудеться урочисте відкриття X Всесвітнього конгресу українців.

Протягом триденної зустрічі делегати X Всесвітнього конгресу українців підсумовують працю СКУ за 2008-2013 роки, обговорять актуальні для української спільноти питання, в тому числі і під час тематичних сесій: "Євроінтеграція України", "Світове українство" і " 80-річчя Голодомору ", і окреслять шляхи діяльності на наступний п'ятирічний термін.

В останній день X конгресу, 22 серпня 2013, буде обрано новий склад керівних органів СКУ.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Ювілейний Світовий з’їзд українців відбудеться в найбільшому місті Галичини

топ

  Цей день в історії.
  27 січня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014