Галичина.Інфо

УКУ підписав угоду про співробітництво з університетом Вінніпегу

УКУ підписав угоду про співробітництво з університетом Вінніпегу 25 квітня представники університету Вінніпега (Канада) та Українського католицького університету підписали угоду про співробітництво між навчальними закладами. Така угода, на думку Президента університету Вінніпега д-р Ллойд Аксворті, дасть змогу двом університетам здійснювати обмін студентами та викладацьким складом, а також проводити спільні дослідження в різних наукових галузях.

Рішення про підписання такої угоди зі сторони університету Вінніпегу виникло не спонтанно. Так, в лютому УКУ відвідали представники канадських університетів, серед яких був віце-президент з науки, набору та міжнародних зв’язків університету Вінніпега д-р Ніл Беснер. Саме під час цього візиту і виникла ідея щодо співробітництва між двома університетами.

"Під час наших розмов виявилося, що філософія формування університетських програм є дуже подібна. І це відкриває нагоду для співпраці, особливо в богословській сфері, бізнес управління в рамках Львівської бізнес-школи тощо", – розповів проректор зі стратегічного планування Володимир Турчиновський.

Окрім того, університет Вінніпегу відомий своїми впровадженнями "зелених технологій" у розбудові свого кампусу, що може сприяти їх використанні при побудові студмістечка УКУ.

Після підписання угоди д-р Ллойд Аксворті прочитав публічну лекцію "Права людини", зосередивши свою увагу на пригноблені людських прав у світі, та приклади того, як «мала людина» може з ними боротися.

Рекомендовано до перегляду:

» » » УКУ підписав угоду про співробітництво з університетом Вінніпегу

топ

  Цей день в історії.
  24 лютого:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014