Галичина.Інфо

В Східниці стартує турнір повітряних куль

В Східниці стартує турнір повітряних куль Щорічний міжнародний турнір повітряних куль "FlyQuest" розпочинається 28 квітня у Східниці.

"Ми уже не вперше організовуємо такі турніри, щоб привабити на наш курорт все більше гостей, а заодно привернути увагу до його рекреаційних можливостей потенційних інвесторів", - зазначив голова оргкомітету Микола Шепітчак. За його словами, цьогорічна акція, в якій беруть участь команди з України, Московії, Молдови, Литви, триватиме аж до 2 травня. Програма передбачає так званий прив'язний режим роботи повітряних куль і паради у вечірньому небі над Бескидами Сколівського та Турківського районів. Старти заплановані з фортеці Тустань та інших історико-ландшафтних точок.

"Повітряна куля з учасниками турніру по команді стартує. Пілот, визначивши вітрові потоки, вибирає необхідний напрям. А через 30-40 хвилин визначає можливе місце посадки аеростата. Туди вирушає автомашина з іншими членами команди. Їх завдання - за координатними даними швидко знайти повітряну кулю та повернутися на старт", - розповів Шепітчак.

З минулого року Східницький "FlyQuest" отримав міжнародний статус.

Рекомендовано до перегляду:

» » » В Східниці стартує турнір повітряних куль

топ

  Цей день в історії.
  1 березня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014