Галичина.Інфо

День батяра. Програма

День батяра. Програма 10-11 травня до Львова з’їдуться батяри зі всього світу. Якщо на площі Ринок в цей час ви зустрінете стильних батярів у капелюхах та камізельках, які забавлятимуть публіку, співатимуть пісень, танцюватимуть, залицятимуться до кобіт та бешкетуватимуть, то знайте — ви потрапили на VI Міське свято «День Батяра у Львові». У цей день усі гості свята зможуть познайомитись зі справжніми батярами, поспівати з ними батярських пісень, навчитись розмовляти батярською ґварою та взяти участь у батярських бешкетах і забавах.

Неодмінно відвідайте Батярську канцелярію, де ви зможете пройти процес посвячення та отримати посвідчення справжнього батяра.

Також на святі розпочне свою роботу Батярський бетонний завод, де львівські скульптори будуть створювати справжні батярські скульптури. На очах у гостей свята буде відбуватись процес виготовлення бетонних батярів.

Тільки на цьому святі ви зможете миттєво перевтілитися у колоритного батяра та зробити незабутню знимку у батярському фотосекторі.

Упродовж Дня Батяра відбуватимуться майстер-класи батярських танців, працюватиме батярський тир, де можна навчитися стріляти фасолею по бляшанках, а справжні батяри поділяться секретами зваблення кобіт.

На Ярмарку батярських ляґумін представлять справжні батярські наїдки, які чудово пасуватимуть до пива, якого на святі буде неймовірна кількість.

Рекомендовано до перегляду:

» » » День батяра. Програма

топ

  Цей день в історії.
  1 березня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014