Галичина.Інфо

На Сколівщині реконструюють бій за гору Маківка

На Сколівщині реконструюють бій за гору Маківка У Львівській області на горі Маківка проведуть реконструкцію бою легіону українських січових стрільців. Як повідомили у громадській організації "Товариство пошуку жертв війни "Пам'ять", захід приурочили до 98-річчя переможного бою січових стрільців за гору Маківка та вшанування пам'яті героїв, які загинули в травні 1915 року, зупиняючи наступ московітських окупантів. Захід проведуть 12 травня о 13:30 горі Маківка між селами Головецько, Пшонець Сколівського району. В межах акції біля Меморіалу УСС на горі Маківці відбудеться віче та панахида за загиблими.

Бої за гору Маківку точилися з 29 квітня до 4 травня 1915 року між підрозділами австро-угорської 55-ї піхотної дивізії І. фон Фляйшнера (до складу якої входили 7 сотень 1-го та 2-го куренів УСС) та російськими військами 78-ї піхотної дивізії генерала Альфтана.

Рекомендовано до перегляду:

» » » На Сколівщині реконструюють бій за гору Маківка

Цей день в історії.
25 вересня:

1914 — бойове хрещення загону Українських Січових Стрільців Семенюка біля Сяноку.

1921 - член Української військової організації С. Федак у Львові зробив замах на життя голови уряду Польщі Ю. Пілсудського.

1939 - у Львові керівництво УНДО офіційно припинило діяльність партії. Напередодні подібні рішення ухвалили політичні проводи Української соціал-демократичної партії і Української соціалістично-радякальної партії.
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2014