Галичина.Інфо

На фестиваль до Станіславіва приїде 130 ковалів

На фестиваль до Станіславіва приїде 130 ковалів В Івано-Франківську розпочався XI Міжнародний фестиваль ковальського мистецтва «Свято ковалів». Захід проходить поблизу мистецького арсеналу «Бастіон». Майстри з України, Австрії, Голландії, Польщі, США та Литви традиційно зібрались продемонструвати свою майстерність з нагоди Дня міста. Попередньо свою участь підтвердили 130 ковалів з 17 країн.

Усі скульптури, які створять ковалі, використають для облаштування вулиці ім. Тараса Шевченка. Протягом двох років ковалі сподіваються об’єднати близько 20 виробів у велику композицію, яка займе гідне місце на цій вулиці.

Цьогоріч несподіванкою від ковалів стануть скульптури філософського бачення, які будуть об’єднані темою «Позитив». Для цього чотири команди ковалів з Галичини, Московії, Польщі та США вже запаслись матеріалом і стали до роботи.

Також уперше на «Святі ковалів» працюватимуть дві студентські команди з місцевих вишів. Вони поставили перед собою завдання виготовити лавки для Острова кохання, розташованого біля міського озера.

Рекомендовано до перегляду:

» » » На фестиваль до Станіславіва приїде 130 ковалів

топ

  Цей день в історії.
  23 січня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014