Галичина.Інфо

У казначействі заблоковано 16,5 млн грн платежів для Львова

У казначействі заблоковано 16,5 млн грн платежів для Львова На 13 травня органи Державної казначейської служби не виконують платіжних доручень розпорядників та одержувачів коштів міського бюджету Львова на загальну суму 16 млн 580 тис. грн. Зокрема, це кошти, які передбачені на зарплату бюджетним установам.

Наприклад, казначейство не перераховує ШРП Галицького району понад 605 тис. грн. Як повідомив директор ЛКП «ШРП Галицького району» Мирон Ядчишин, цього місяця головне управління казначейства у Львівській області не виконало жодних платіжних доручень підприємству. Загальна сума, яку не переховує казначейство, становить 605 тис. грн.

«Це як зарплата працівників, так і борги за бензин. Окрім того, ми мусимо купувати матеріали для ремонту. А це – життя підприємства. Ми маємо заборгованість із заробітної плати робітникам ще за березень», – говорить Мирон Ядчишин.

«Нашому підприємству не перераховують 504 тис. грн. Це кошти на механізоване та ручне прибирання вулиць. Відтак, ми не маємо грошей на закупівлю бензину та виплату заробітної плати працівникам», ‒ розповів директор ШРП Залізничного району Іван Демко.

Нагадаємо, 30 квітня працівники ЛКП «Львівелектротранс» й інших комунальних підприємств Львова провели черговий пікет обласного управління Державного казначейства. Пікет вкотре був пов’язаний із затримкою казначейством коштів, через яку комунальники не можуть отримати зарплати. Перед Великоднем казначейство не проплачувало ЛКП «Львівелектротранс» понад 4,6 млн грн державних субвенцій.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У казначействі заблоковано 16,5 млн грн платежів для Львова

топ

  Цей день в історії.
  10 липня:

  1961 - в місті Вінніпег відбулася перша крайова конференція Організації Українських Націоналістів за кордоном (ОУНз) в Канаді. У прийнятій постанові делегати підтримували ідею утворення Світового Союзу Українців.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014