Галичина.Інфо

Світовий лідер інтернет-ритейлу запровадив власну валюту і придбав підрозділ у Samsung

Світовий лідер інтернет-ритейлу запровадив власну валюту і придбав підрозділ у Samsung Amazon, найбільший у світі інтернет-ритейлер, запровадив власну віртуальну валюту - Amazon Coins. Однак універсальною нову електронну валюту назвати не можна: на неї можна купувати лише додатки у власному магазині Amazon Appstore, а також здійснювати покупки всередині додатків, повідомляється на сайті ритейлера. На даний момент один Amazon Coin еквівалентний одному центу США. "Оптовикам" дається знижка: при купівлі 10 тисяч електронних грошових знаків курс купівлі виявляється на 10% нижче. Більше того, кожен власник будь-якої моделі планшета Kindle Fire отримує як бонус 500 Amazon Coin, тобто може здійснити покупок в електронних магазинах Amazon на п'ять доларів. Компанія планує розширити можливості своєї валюти і поширити її дію на свої онлайнові сервіси.

Також стало відомо, що Amazon купив у південнокорейської Samsung Electronics підрозділ Liquavista. За даними джерела, учасники угоди поки що відмовляються від коментарів щодо вартості угоди. Проте раніше передбачалося, що мова може йти про суму близько $ 100 млн.

Компанія Liquavista займається виробництвом дисплеїв за технологією "електронного чорнила". Вона була створена у 2006 році внаслідок відокремлення від Philips Research Labs. У 2011 році компанія була придбана Samsung.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Світовий лідер інтернет-ритейлу запровадив власну валюту і придбав підрозділ у Samsung

топ

  Цей день в історії.
  12 грудня:

  2004 — помер Василик Павло Якимович, єпископ Української греко-католицької церкви.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014