Галичина.Інфо

Дитячий фестиваль у Львові розпочався

Дитячий фестиваль у Львові розпочався Дитячий фестиваль у Львові розпочався і з перших хвилин вражає! Заходи розраховані на 15 тисяч гостей. У Параді казкових героїв взяли участь півтори тисячі дітей. Малі гості фестивалю отримають 6 тисячі призів, відвідають 306 акції. На зустріч з ними прийшли понад 30 письменників і стільки ж видавництв представили свої книги. Часу нудьгувати нема!

Фестиваль розпочався з традиційного параду літературних героїв. 17 квітня на площі Ринок гамірно і людно — персонажі мультфільмів та казок вишикувались колонами на парад. За кольоровими карнавальними костюмами і літературними образами поховались учні загальноосвітніх навчальних закладів з Сихівського, Шевченківського, Франківського, Галицького та Залізничного районів. Діти намагалися метафорично і яскраво відтворити в костюмах описані в книгах образи: Гамлет йшов, тримаючи в руках череп. Шерлок Холмс ― з люлькою, в капелюсі та несучи елегантну палицю. Парад закінчився на подвір`ї Палацу мистецтв – тут відбулось відкриття Сьомого Дитячого фестивалю у Львові.

Нагадаємо, фестиваль триватиме з 17 по 19 травня. Під час фестивалю на дітей чекають спортивні змагання, автограф-сесії з відомими дитячими письменниками, Українська виставка ілюстрацій до дитячих видань, ярмарок дитячих книжок та іграшок, виставка екзотичних тварин. А також – майстер-класи зі створення мультфільмів, різьби по дереву, малювання аквареллю, збирання конструкторів LEGO та багато іншого. Для любителів читання є можливість безкоштовно завантажити ліцензовані електронні книжки.

Загалом Дитячий фестиваль у Львові – це велика гра. Гра “Збирай слонів”, у якій основним завданням є відвідати якомога більше заходів, на яких роздають слонів – маленькі кольорові наліпки. Чим більше слонів — тим кращі подарунки. Щоб гарантовано отримати подарунок, потрібно зібрати не менше 8-ми слонів чотирьох різних кольорів. При вході роздається реєстраційна картка, на якій слід заповнити свій маршрут і зберегти до моменту розігрування подарунків. А їх, до слова, більше ніж 6 000! Слонів можна збирати один день, а можна поступово - за весь час фестивалю.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Дитячий фестиваль у Львові розпочався

топ

  Цей день в історії.
  3 грудня:

  1877 — народився Степан Рудницький, український географ, засновник української наукової географії i географії України.

  1920 — польський сейм ліквідував територіальну окремішність Галичини. Для позначення етнічної території Східної Галичини введено термін «Східна Малопольща», зникли з вживання слова «українець», «український», повернулися «русин», «руський».

  1987 — народився поет, перекладач і есеїст Андрій Любка.

  2004 — Верховний Суд України ухвалив рішення, згідно з яким результати виборів Президента України 21 листопада 2004 року були сфальсифіковані.

  2010 — вночі міліція та спецпідрозділ «Беркут» силоміць демонтували наметове містечко протестувальників проти нового Податкового кодексу України на майдані Незалежності в Києві.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014