Галичина.Інфо

Майже 2000 прочан зі Львова вирушили у триденну прощу до Унева

Майже 2000 прочан зі Львова вирушили у триденну прощу до Унева Зі Львова у вже двадцяту пішу мандрівку до Унівської лаври вирушило майже дві тисячі прочан. Гасло цьогорічного походу: «Віра без діл мертва». Тридцять груп вишикувались у колону. Зручне взуття, захист від сонця та співаник прочанина – те, що є у кожного мандрівника. В дорозі і під час зупинок прочани читатимуть уривки зі Святого Письма та роздумуватимуть над своєю вірою.

«Буде зупинка під назвою "Віра", зупинка під назвою "Діла", зупинка під назвою "Спокуси", тобто все, що робить віру мертвою. Таких зупинок буде три, але будуть, звичайно, зупинки по місцю вимоги. На цих зупинках можна буде також розважати над цією темою», – пояснила координатор прощі Наталія Козопас.

Водночас отець Андрій Кащук – один із провідників прощі, каже, що проща – це не лише молитва та піст, а й віднайдення один одного. Він не раз був свідком, як у мандрівці молоді люди знайомилися і потім створювали сім’ї. «Це завжди можливість, крім молитви, знайти інші речі у Церкві. А Церква – це є діалог, Церква – це життя, Церква – це ділення своїм хлібом, своєю канапкою, Церква – це можливість знайти друзів, це є можливість реалізувати себе як особистість, тому що в християнстві кожен має своє місце», – пояснив священик храму Андрія Первозванного.

Рівночасно, в Унів вирушать роверисти Тернополя. Прочани прибудуть до Унівської лаври у суботу ввечері. Там відбудуться нічні чування, а у неділю вранці відправлять архієрейське Богослужіння.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Майже 2000 прочан зі Львова вирушили у триденну прощу до Унева

топ

  Цей день в історії.
  10 липня:

  1961 - в місті Вінніпег відбулася перша крайова конференція Організації Українських Націоналістів за кордоном (ОУНз) в Канаді. У прийнятій постанові делегати підтримували ідею утворення Світового Союзу Українців.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014