Галичина.Інфо

На львівський медіа-форум з’їдуться експерти з шести країн

На львівський медіа-форум з’їдуться експерти з шести країн Наступного тижня, 29-31 травня, на «Арені Львів» відбудеться перший медіа-форум, де зберуться провідні українські медіа та світові експерти. На захід приїдуть спікери з 6 країн – України, Польщі, Московії, Швеції, Данії, США. Загалом очікують 46 спікерів та близько 400 учасників зі всієї України, які спробують дати відповідь на питання «Куди йдуть медіа світу і чи встигне за ними Україна?». Захід спрямований на розвиток журналістики в Україні та виховання нової генерації журналістів. Акцентами цьогорічного медіа-форуму будуть світові тренди в медіа, тенденції в стандартах журналістики та управління медіа-структурами. Відкриття Львівського медіа-форуму відбудеться 29 травня о 10.00 на стадіоні «Арена Львів» у медіа-центрі.

Акредитація для журналістів триває до 24 травня 18.00. Для акредитації необхідно заповнити заявку та отримати лист-підтвердження. Акредитуватися можуть по 2 представники телебачення (журналіст та оператор) та по 1 представнику від газет та інтернет-порталів.

Крім цього, 30 травня о 19.00 відбудеться Церемонія нагородження премією імені Олександра Кривенка та «Лекція Свободи», яку проведе доктор історичних наук Наталія Яковенко.

Рекомендовано до перегляду:

» » » На львівський медіа-форум з’їдуться експерти з шести країн

топ

  Цей день в історії.
  23 жовтня:

  1942 - в табір Белжец (Польща) вивезено 1179 євреїв з Дрогобича, 1020 осіб – з Борислава, 460 – з Самбора, 800 – з Стрия Дрогобицької області.

  1971 - Верховний архієпископ УКЦ кардинал Й.Сліпий під час нарад Ватиканського Синоду єпископів Католицької церкви і в присутності папи Павла VI виступив із промовою в обороні переслідуваної Української церкви, заявивши, що вона понесла величезні жертви, про які у Ватикані ніхто не згадував, оскільки для Ватиканської дипломатії греко-католики УРСР і Польщі стояли на перешкоді.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014