Галичина.Інфо

Британія збільшить кількість видачі довгострокових віз українцям

Британія збільшить кількість видачі довгострокових віз українцям Посольство Великобританії має намір збільшити видачу британських віз громадянам України, заявив посол Саймон Сміт. "Говорячи про спрощення ми будемо прагнути до збільшення видачі довгострокових віз для тих громадян, які мають підстави для регулярних поїздок до Великобританії, що повинно привести до зменшення кількості заяв", - сказав дипломат, аналізуючи ситуацію у візовій сфері. Він пояснив, що українці можуть отримати британську візу терміном на два, п'ять чи десять років, і це цілком можливо.

"Звичайно, охочі отримати довгострокову візу повинні повною мірою відповідати всім необхідним критеріям і обґрунтувати, чому їм потрібна така віза для регулярних поїздок до Великобританії", - підкреслив він.
Окрім цього, за словами посла, вже введена система електронних платежів за британську візу, що має спростити процедуру розрахунків за візові послуги.
Що стосується статистики, то, за словами Сміта, за останній рік 92% від загального числа громадян України, які подали документи у візовий центр, отримали візу, що в цілому говорить про позитивному показнику.
"Ми будемо продовжувати шукати шляхи забезпечення можливості громадянам України відвідувати Великобританію. Британія не є членом Шенгенської зони і в осяжному майбутньому не буде в неї вступати, але ми стежимо за дискусіями наших партнерів, у тому числі з питань спрощення візового режиму, і будемо робити відповідні висновки", - запевнив британський дипломат.

Нагадаємо, що нещодавно міграційний комітет Великобританії запропонував уряду розглянути можливість залучення на сезонні роботи в сільському господарстві робітників зі Східної Європи, зокрема з України та Московії. Британці стурбовані тим, що можуть зіткнутися з дефіцитом сезонної робочої сили після того, як в кінці 2013 року будуть зняті обмеження на працевлаштування для болгарських і румунських тимчасових працівників.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Британія збільшить кількість видачі довгострокових віз українцям

топ

  Цей день в історії.
  3 грудня:

  1877 — народився Степан Рудницький, український географ, засновник української наукової географії i географії України.

  1920 — польський сейм ліквідував територіальну окремішність Галичини. Для позначення етнічної території Східної Галичини введено термін «Східна Малопольща», зникли з вживання слова «українець», «український», повернулися «русин», «руський».

  1987 — народився поет, перекладач і есеїст Андрій Любка.

  2004 — Верховний Суд України ухвалив рішення, згідно з яким результати виборів Президента України 21 листопада 2004 року були сфальсифіковані.

  2010 — вночі міліція та спецпідрозділ «Беркут» силоміць демонтували наметове містечко протестувальників проти нового Податкового кодексу України на майдані Незалежності в Києві.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014