Галичина.Інфо

Фестиваль «Східницьке літо» відбудеться 1-го червня

Фестиваль «Східницьке літо» відбудеться 1-го червня 1 червня у Східниці на Львівщині розпочнеться щорічний фестиваль пісні, танцю та народної творчості «Східницьке літо». Як зазначають організатори, фестиваль триватиме впродовж літа.

Розпочнеться фестиваль з конкурсу малюнку "Східниця очима дітей". Діти на великій тканині мають намалювати своє бачення Східниці. Витвір мистецтва буде експонуватися протягом усього літа на центральній сцені курорту. Окрім цього, у день відкриття заплановано провести дитячий конкурс краси «Східницька паняночка». У конкурсі візьмуть участь учениці 5-7 класів.

2 червня заплановано проведення відкритого турніру Східниці з боксу. У відкритому турнірі візьме участь 30 боксерів.

Цього року кожні заходи у рамках «Східницького літа» матимуть характер окремого свята, які за змістом суттєво відрізнятиметься від попередніх святкувань і проводитиметься за окремим сценарієм. Пік святкувань співпадає із розпалом курортного сезону, тому включає у себе такі дати: 12 липня – День селища, який відзначається у Східниці як храмове свято апостолів Петра і Павла. Завершиться фестиваль великим гала-концертом за участі самодіяльних артистів краю та зірок української 24 серпня - у День незалежності України.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Фестиваль «Східницьке літо» відбудеться 1-го червня

топ

  Цей день в історії.
  19 лютого:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014