Галичина.Інфо

НБУ хоче обмежити місячні операції з е-грошима до 25 тис. грн

НБУ хоче обмежити місячні операції з е-грошима до 25 тис. грн НБУ пропонує обмежити загальну суму електронних грошей за операціями протягом місяця до 25 тис. гривень.

Про це йдеться в проекті змін до положення про електронні гроші: "Загальна сума електронних грошей, на яку здійснюються операції протягом місяця, не повинна перевищувати 25 тис. гривень, за винятком, коли сума у ​​8 тис. або більше погашається протягом того ж місяця на вимогу користувача".
Також у цьому проекті НБУ пропонує встановити перелік банківських послуг з електронними грошима для клієнтів, уточнити вимоги до агентів емітентів електронних грошей, зобов'язати емітентів погоджувати правила випуску електронних грошей до початку такого випуску з НБУ та надавати НБУ інформацію про свої агентах для ведення реєстру.
Проект розроблено з метою приведення нормативних документів НБУ у відповідність до норм чинного законодавства, і його громадське обговорення триватиме до 1 липня поточного року.

Рекомендовано до перегляду:

» » » НБУ хоче обмежити місячні операції з е-грошима до 25 тис. грн

топ

  Цей день в історії.
  16 вересня:

  1658 — Гетьман України Іван Виговський уклав із Польщею Гадяцький договір.

  1899 — В Галичині створено Національно-демократичну партію.

  1914 — 2500 січових стрільців українського добровольчого легіону у складі австро-угорської армії присягнули на вірність Головній Українській Раді.

  1930 — Польський уряд розпочав проведення так званої пацифікації (насильницького умиротворення) українців у Галичині.

  1987 — Підписаний Монреальський протокол про захист озонового шару Землі.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014