Галичина.Інфо

Фестиваль мистецтв «Франко.Місія» триватиме десять днів

Фестиваль мистецтв «Франко.Місія» триватиме десять днів В Галичині з’явиться потужний культурний проект Міжнародний фестиваль мистецтв «Франко.Місія», який пройде на Львівщині з 19 по 28 липня 2013 р. «Франко.Місія» постала з об’єднання двох великих фестивалів «Fort.Missia» та «Франко Фест», які вирішили упродовж десяти днів створити масштабний і різножанровий мистецький рух.

На фестивалі «Франко.Місія» виступлять:
Nino Katamadze (Грузія), Олег Скрипка та Лє Ґранд Оркестр, Кому Вниз, Тhe Lemon Bucket Orkestra (Канада), Перкалаба, Катя Chilly, Ryan Socash Duet (США-Польща), Крихітка, Піккардійська Терція, Berlinska Dróha (Німеччина), Kozak Sistem, KAL Band (Сербія), Місько Барбара & Josef Ostřansky (Україна - Чехія), Марічка Бурмака, ДримбаДаДзиґа, The Washing Machine (Польща), Калєкція, AtmAsfera, The Stylacja (Польща), ShockolaD, Corna Kruswa (Німеччина), Rock-H, Marinita & Agabeyli Brothers (Україна-Азербайджан), ГИЧ оркестр, дитяча студія Петрос, Miąższ (Польща), Абу-Касимові Капці, Рутенія, Andrew Kokhan Blues Band, Hairy Viper, The Mandry, Vinipuz Mob, КораЛЛÑ –, Zapaska, DrumТиАтр, Фіолет, Один в каное, Kind of Zero feat Марвінок та ще багато інших проектів.

Серед письменників-учасників найрізноманітніших проектів будуть Оксана Забужко, Олег Лишега, Василь Голобородько, Василь Герасим'юк, Віктор Неборак, Галина Пагутяк, Володимир Лис, Юрій Прохасько, Тарас Прохасько, Володимир Єшкілєв, Юрій Винничук, Василь Карп'юк, Лесь Белей, Галина Крук, Юрій Іздрик, Маріанна Кіяновська, Катерина Калитко, Ігор Павлюк, Григорій Семенчук, Юрій Завадський, Мар'яна Савка, Катерина Оніщук та інші. Серед спеціальних запрошуваних – знамениті сучасні поети зі світовим іменем Томас Венцлова та Адам Загаєвський.

Перфоманси, гепенінги, land-art об’єкти будуть творити кілька десятків митців з різних міст України та з-за кордону. Куратором візуальної частини фестивалю буде знаний митець, фіксатор дійсності, арт-директор галереї «Дзиґа» Влодко Кауфман.

Об’єднання «Fort.Missia» та «Франко Фесту» стане подією у фестивальному житті цього року. Два фестивалі перетворяться на мистецький рух, який, окрім фестивальних дійств, вміщуватиме багато спеціалізованих новаторських проектів для різних середовищ. «Fort.Missia» та «Франко Фест» будуть перетікати одне в одного. Мандруючи від одного фестивалю до другого, організатори, публіка та митці упродовж чотирьох днів будуть творити land-art об’єкти, музичні, театральні, культурологічні та літературні заходи у символічних для Галичини місцях…

Місце та час проведення:
· оборонні форти Першої Світової війни в с. Поповичі неподалік Шегині на кордоні України та Польщі (19 - 21 липня);
· мандрівка фестивалю від Поповичів до Нагуєвичів (22 - 25 липня);
· с. Нагуєвичі, 10 км від Дрогобича (26 - 28 липня).
Вхід на всі заходи фестивалю – безкоштовний!

«Fort.Missia» – легендарний фестиваль, який проходить на унікальних оборонних фортах Першої світової війни на кордоні між Україною і Польщею у с. Поповичі неподалік від с. Шегині. Це ексклюзивна територія – сюди можна потрапити тільки раз на рік і тільки на фестиваль.


«Франко Фест» – найбільш успішний молодий український фестиваль 2012 року, який з першого разу зібрав 30 тис. людей у селі Нагуєвичі, де народився Іван Франко. Кожен гурт, який виступає на фестивалі, спеціально готує пісню на вірші Івана Франка та презентує її в Україні.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Фестиваль мистецтв «Франко.Місія» триватиме десять днів

топ

  Цей день в історії.
  8 серпня:

  1833 — народився Омелян Огоновський, літературознавець, автор «Історії літератури руської».

  1834 — народився Осип-Юрій Федькович, буковинський письменник.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014