Галичина.Інфо

На вихідних на Львівщині відбудуться змагання з драгрейсингу

На вихідних на Львівщині відбудуться змагання з драгрейсингу У суботу, 1 червня, на ділянці траси від перехрестя вул. Наукова – Кульпарківська (м. Львів) – до вул. Л. Українки (с. Сокільники Пустомитівського району Львівської області) розпочнуться представницькі змагання за Кубок Автомобільної федерації України «Гран-прі міста Львова» з драгрейсингу. У змаганнях візьмуть участь близько 40 учасників із Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської, Закарпатської, Волинської та Рівненської областей. Організатор змагань: директор Галицького автомобільного клубу Сергій Єженков. Змагання відбудуться за підтримки управління з питань фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації. Початок змагань о 10.00.

Драгрейсинг – автомобільні змагання зі спринтерським заїздом на дистанцію 402 метри (¼ милі). Зрідка проводять заїзди на ½ милі (804 м), 1/8 милі (201 м) або на милю (1609 м). Драгрейсинг – це гонка на прискорення по прямій трасі. Особливо поширений цей вид спорту у США, де змагання проводяться понад пів століття. Найчастіше це гонки автомобілів і мотоциклів з поршневими двигунами, проте існують змагання і для реактивних електромобілів, скутерів, велосипедів і навіть тракторів та газонокосарок.

Рекомендовано до перегляду:

» » » На вихідних на Львівщині відбудуться змагання з драгрейсингу

топ

  Цей день в історії.
  22 вересня:

  1939 - У Винниках, об 11.00 підписано угоду між командуванням польського гарнізону у м. Львові і радянськими військовим командуванням про передання м. Львова Червоній армії. О 14.00 польські війська почали складати зброю, о 15.00 з’єднання 2-го кавалерійського корпусу у пішому строю сумісно з танками 24-ї, 38-ї та 10-ї танкових бригад вступили у місто. Пункт 8 підписаної польською і радянською сторонами угоди гарантував офіцерам польської армії особисту свободу і недоторканість їхнього особистого майна, право на виїзд до зарубіжних країн. Ці умови не було виконано: при виході з міста обеззброєні колони поляків були оточені частинами Червоної армії і НКВС та відправлені до концтаборів.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014