Галичина.Інфо

У Львові пройде вишукана гала-вечеря страв львівської кухні

У Львові пройде вишукана гала-вечеря страв львівської кухні У Львові 28 червня в рамках фестивалю «Львів на тарілці» пройде гала-вечеря страв львівської кухні. На галереї-терасі Палацу мистецтв (вул. Коперника, 17) проти неба за одним столом зберуться 300 львів’ян та гостей міста.

«Особливістю цієї події є те, що тут найкращі шеф-кухарі Львова презентують найкращі місцеві страви. Меню, яке запропонують гостям гала-вечері, будуть традиційно львівськими, тобто тими, які готувалися у Львові протягом сторіч. А готуватимуть страви з використанням корисних та свіжих продуктів фермерських господарств Львівської області, наданих гуртовим продуктовим ринком «Шувар», – повідомив директор гастрономічного фестивалю «Львів на та тарілці» Андрій Сидор.
За його словами, у меню будуть холодні та гарячі перекуси, перші та другі страви, традиційні львівські солодощі і кава. Страви подаватимуть з українським вином ТМ «Колоніст».

Шеф-кухарями гала-вечері будуть Щурко Роман (ресторан-клуб «Split Lviv»), Сушко Євгеній (Citadel Inn Hotel & Resort), Яцишин Мар'ян (ресторан «Шекспір») та Задорожна Оксана (ресторан-пивоварня «Кумпель»).
Ведучі вечері спільно зі шеф-кухарями та сомельє презентуватимуть меню та особливість кожної страви і напою. Окрім того, проводитимуть цікаві дискусії щодо традицій, рецептури, особливостей сервірування та подання страв до столу. Обов’язковим тут є дрес-код – black tie, formal.

Поєднання архітектури Львова, місцевої традиційної музики, смакування страв львівської кухні, дегустації напоїв, невимушене спілкування надасть можливість кожному відчути смак та особливу атмосферу Львова.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові пройде вишукана гала-вечеря страв львівської кухні

топ

  Цей день в історії.
  1 грудня:

  1187 — помер Галицький князь Ярослав Осмомисл.

  1909 — народився композитор Кос-Анатольський Анатолій.

  1930 — народився письменник Федорів Роман Миколайович.

  1937 — народився письменник, науковець, перекладач із давньогрецької та латинської мов Андрій Содомора.

  1989 — Зустріч у Ватикані Папи Івана Павла ІІ з керівником СРСР Михайлом Горбачовим започаткувала офіційну легалізацію Української Греко-Католицької Церкви.

  1991 — на Всеукраїнському референдумі 90,32% громадян висловилася за незалежність правонаступниці УРСР.

  2009 — у Львові запустили Львівський міський рейковий автобус.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014