Галичина.Інфо

У Львові відбудеться фестиваль барокової музики

У Львові відбудеться фестиваль барокової музики ХІ Фестиваль давньої музики у Львові під титулом «Майстерня барокової музики» цьогоріч відбудеться 24–29 червня. Упродовж фестивального тижня навчатимуть гри на бароковій трубі (проф. Томаш Слюсарчик, Польща), віолі да ґамба (проф. Петер Беновіч, Австрія), а також як застосовувати барокові строї (Марек Топоровскі, Польща). Викладачі курсів – відомі в музичному світі виконавці, фахівці найвищої проби. Окрім щоденних занять, для учасників курсів та монументального концерту на закриття фестивалю, у музичному календарі фестивалю щовечора анонсовані камерні концерти, у яких виступлять переважно викладачі курсів зі своїми учнями.

На завершення фестивального циклу у Львові та Ужгороді відбудеться програма «Церковна музика Речі Посполитої XVII cтоліття. Марцін Мєльчевський і його школа». До програми увійдуть твори М.Мєльчевського, М.Дилецького, Ф.Шеверовського та ін. Виконає програму М.Топоровський з новоствореною Капелою XVII ст. «Caрpella Leopolita» (Ґрестен-Київ-Ужгород-Львів), до складу якої увійде більшість учасників фестивалю.

ХІ Фестиваль давньої музики у Львові «Майстерня барокової музики» проводитиме Центр міжнародних культурних ініціатив у співпраці з Ужгородським товариством давньої музики «Каструм Унґ», Львівською спілкою композиторів, Львівською філармонією, Мистецьким об’єднанням «Дзиґа» (Львів).

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові відбудеться фестиваль барокової музики

топ

  Цей день в історії.
  24 вересня:

  1894 — народився Роман Купчинський, Галицький поет, прозаїк, журналіст, композитор, критик, громадський діяч.

  1942 - Генерал-губернатор Г.Франк видав дикрет Декрет про створення Інституту ім. Шевченка у Львові. Зазначалося, що “інститут засновується з метою розвитку і підпорядкування наукових дослідів у галузі українознавства”.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014