Галичина.Інфо

У Львові вперше відбудеться ярмарок «Смакуємо з Карпат»

У Львові вперше відбудеться ярмарок «Смакуємо з Карпат» Цьогоріч організатори фестивалю «Львів на тарілці» проведуть майже одночасно два великі ярмарки: «Смакуємо з Карпат» (28-29 червня) та «Ярмарок львівської кухні» (28-30 червня). Вперше у межах фестивалю львів’яни і гості міста зможуть скуштувати та придбати якісні продукти від майже 30 фермерів та інших виробників сільськогосподарської продукції з Івано-Франківської, Закарпатської, Львівської та Чернівецької областей.

«Це перший захід, на якому виробники з усіх чотирьох областей Українських Карпат об’єдналися, щоб презентувати широкий асортимент своєї продукції, яка є традиційною для цього регіону. Імідж та традиції Карпат створюють реальну додану вартість для такої продукції. Наша мета – це створення єдиної марки, яка гідно представлятиме продукти багатого Карпатського краю та захищатиме інтереси тих виробників, що дотримуються встановлених норм та правил щодо якості і смакових властивостей продукції. Саме тут, на фестивалі «Львів на тарілці», ми представимо усім відвідувачам та представникам ресторанної сфери свіжі та якісні продукти, а саме: різні види сиру, м’ясні продукти, трав’яні чаї, джеми, мед, фруктові соки та багато іншого», – зазначив організатор ярмарку «Смакуємо з Карпат» Юрій Оглашенний. За його словами, однією з цілей ярмарку є промоція якісної продукції з Українських Карпат, що сприяє підвищенню конкурентоспроможності та прибутків малих виробників та переробників регіону.

Також під час Ярмарку пройдуть дискусії, зокрема на тему «Що таке типові карпатські продукти?», дегустації найкращих карпатських продуктів, численні майстер-класи з приготування страв місцевої кухні тощо.

Цей ярмарок виробників є частиною Проекту швейцарсько-української співпраці, що фінансується Державним секретаріатом Швейцарії з економічних питань і впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства FiBL.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові вперше відбудеться ярмарок «Смакуємо з Карпат»

топ

  Цей день в історії.
  1 червня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014