Галичина.Інфо

У Львові просто неба пройде Свято музики

У Львові просто неба пройде Свято музики 21 червня Львів уперше приєднається до світової музичної події – Свята музики. Тож на вулицях міста відбуватимуться безкоштовні живі концерти аматорських гуртів та професійних музикантів. Свято музики у Львові підтримує управління культури Львівської міської ради, Центр гуманітарних досліджень ЛНУ ім. І. Франка, мистецьке об’єднання «Дзиґа», Музей Ідей.

День музики є подією, яка відбувається передовсім просто неба – на вулицях, площах, у скверах, парках. Це нагода відкрити місця, які не є традиційними концертними майданчиками. Концерти організовують самостійно як окремі музиканти і музичні гурти, так і музичні заклади – філармонії, опери, музичні театри, школи та клуби. Участь можуть брати і професіонали, і аматори. Всі концерти безкоштовні для публіки.

«Ми хочемо закликати музикантів у цей день зробити подарунок місту. Потрібно не хотіти виступати лише на площі Ринок, а зрозуміти, що місто є набагато більше і ширше, і вийти зі своєю музикою до людей. Цілком можливо, що саме там вони знайдуть дуже вдячну публіку. Люди прийдуть туди, де буде звучати музика. Велике прохання до музикантів – подумати не тільки про свій PR, а про місто як про великий дім, де може і повинна зазвучати їхня музика», – говорить заступник начальника управління культури Львівської міськради Ірина Магдиш.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові просто неба пройде Свято музики

топ

  Цей день в історії.
  19 серпня:

  1871 — народився Ярослав Лопатинський, український композитор.

  1914 — створено керівний орган Українських Січових Стрільців — Українська бойова управа.

  1928 — народився Борис Мірус, актор львівського драматичного театру імені Марії Заньковецької, народний артист України.

  1961 — помер Мирон Онуфрійович Зарицький, український математик.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014