Галичина.Інфо

На українсько-польському кордоні відкривають два нові пункти переходу

На українсько-польському кордоні відкривають два нові пункти переходу Невдовзі запрацюють два нові пункти перетину кордону між Україною і Польщею, а саме: Будомеж-Грушів та Довгобичув-Угринів. Один уже майже завершений і запрацює до кінця цього року, другий готовий на 80%, і його планують відкрити на початку наступного року. Про це повідомив перший заступник міністра закордонних справ Польщі Пйотр Стаханчик.

Польща є найбільшим українським союзником і на двосторонньому рівні між Україною і Польщею проблем немає, є питання, які потребують удосконалення, сказав заступник міністра закордонних справ України Віктор Майко в Яремчі Івано-Франківської області, де вчора, 11 червня, розпочалося ХІ засідання Українсько-польської міжурядової координаційної ради з питань міжрегіонального співробітництва.

Серед цих питань, за словами представника МЗС, – розбудова і модернізація прикордонної інфраструктури на українсько-польському державному кордоні, будівництво нових і реконструкція наявних пунктів пропуску.

Щодо спрощеного візового режиму, то, за словами Віктора Майка, «ми з Польщею ведемо мову про скасування віз і бачимо велике бажання з польського боку рухатися нам назустріч, але потрібно розуміти і польські зобов’язання в рамках Євросоюзу, адже вони не можуть діяти в плані візової політики самостійно».

«Не дипломатичним, а правдивим» назвав таке висловлювання представника України Пйотр Стаханчик. При цьому він зазначив, що Польща наскільки змогла, настільки спростила візовий режим. «Щодо рішення про скасування віз, то його ухвалює Європейський союз. Польща давала такі пропозиції, але поки що в Євросоюзі ці пропозиції не знаходять повної підтримки», – сказав представник польського МЗС.

На засіданні Українсько-польської міжурядової координаційної ради з питань міжрегіонального співробітництва обговорюють також питання транскордонного співробітництва, просторового планування, рятування та захисту населення в умовах надзвичайних ситуацій, використання європейських фондів для розвитку транскордонного співробітництва, розвитку транскордонних кластерів. Буде презентовано кластер «Інфостат Україна-Польща» та українсько-польські проекти, які реалізовуються на території Івано-Франківської області.

Рекомендовано до перегляду:

» » » На українсько-польському кордоні відкривають два нові пункти переходу

топ

  Цей день в історії.
  12 липня:

  1892 — народився письменник та графік Бруно Шульц.

  1921 - у Прикарпатській Україні створено Селянсько-республіканську партію.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014