Галичина.Інфо

У Львові шведи хочуть видобувати біогаз із мулу очисних споруд

У Львові шведи хочуть видобувати біогаз із мулу очисних споруд «Львівводоканал» спільно зі шведськими фахівцями розробили проект щодо будівництва метантенків – виробництва біогазу з мулу, який накопичується на очисних спорудах. Такий проект коштує 21 млн євро. Кошти на це мали би бути з позики і з грантів. Частину гранту на це дають самі шведи.

«Шведи так нами цікавляться тому, що стічні води «Львводоканалу» після очисних споруд потрапляють у Полтву, а далі – в Західний Буг, і через Віслу потрапляють у їхні краї. І оскільки вони вже все зробили у себе, то тепер рухаються за течією до витоків», - розповіла прес-секретар «Львівводоканалу» Уляна Горбата.

Так, за шведські кошти у Львові вже проведено певні роботи. Раніше водоканал отримав від шведського уряду 6 млн доларів гранту, за які збудовано цех з решітками механічної очистки, повністю модернізована головна каналізаційна насосна станція (встановлено нове обладнання) тощо.

«Загалом комплекс очисних споруд Львова займає площу 110 гектарів, які постійно потребують оновлення. У питанні очисних споруд шведи є попереду планети по розмаїтих нових технологіях. Безперечно, їхній досвід та гранти є для нас дуже важливий. Адже вони не просто дають гроші, вони укладають договори зі своїми організаціями, які приїжджають і роблять усе власним обладнанням», - додала вона.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові шведи хочуть видобувати біогаз із мулу очисних споруд

топ

  Цей день в історії.
  2 грудня:

  1848 — 53-річний австрійський цісар Фердинанд I був змушений зректися престолу на користь свого 18-річного племінника Франца Йосифа I.

  1951 — народився поет-пісняр Степан Галябарда.

  1991 — незалежність України визнали першими Канада і Польща.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014