Галичина.Інфо

Перемогу Коронації слова цьогоріч здобув львів’янин

Перемогу Коронації слова цьогоріч здобув львів’янин Цьогоріч звання кращого письменника Коронації слова удостоївся львів’янин Богдан Коломійчук за роман «Людвидсар». Другу і третю премії отримали черкащанка Марина Троян та киянка Тетяна Белімова віповідно.
Відзначили організатори і кращі твори для дітей, кіносценарії, п’єси, вірші, а також обрали переможців у спеціальних номінаціях за гостросюжетність, есклюзивність, історико-патріотичність, гумор та інші.


Нагороджували переможців відомі письменники, актори, журналісти, громадські діячі, організатори конкурсу – подружжя Логушів. Усі говорили про важливий вклад Коронації у формування письменницької еліти. Так, на думку, мабуть, найвідомішого в Європі українського автора Андрія Куркова, «Коронація слова» є своєрідним літературним університетом, який уже тринадцять років поспіль функціонує в Україні і випускає успішних письменників.

XIII Церемонія нагородження пройшла з розмахом та відзначилася цікавими нововведеннями. Зокрема, в рамках заходу цього року діяла доброчинна миттєва лотерея, подарунки для якої заздалегідь міг надати кожен бажаючий. Призовий фонд розіграшу вражав різноманітністю: картини, книги, шкатулки, сувеніри від відомих письменників, видавництв, магазинів, сертифікати від салонів краси, тренажерних залів, танцювальних та музичних студій – щось з цього переліку була змога виграти, придбавши попередньо лотерейний квиток за тридцять гривень.

Концертну програму XIII Церемонії нагородження «Коронація слова» сформували народний артист України Анатолій Паламаренко, співачка, що несе світло ILLARIA, оркестр «Святограй», Сусанна Карпенко, дитячий фольклорний ансамбль «Райгородок», Андрій Середа, гурт «Кому вниз», Заслужений артист України Тарас Компаніченко, гурт «Хорея козацька», група «Врода», співаки Марія Бурмака, Сестри Тельнюк, Анатолій Майвійчук, Алла Попова, дитяча фольк-студія «Правиця». А завершилося грандіозне свято танцювальними майстер-класами від Arthur Murray Dance Studio.

Впродовж 10 років, що існує Всеукраїнський літературний конкурс «Коронація слова», від держави не було жодної допомоги. Президенти України не приходили навіть на вручення премій письменникам.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Перемогу Коронації слова цьогоріч здобув львів’янин

топ

  Цей день в історії.
  25 лютого:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014