Галичина.Інфо

ЄС та США оголосили початок створення зони вільної торгівлі

ЄС та США оголосили початок створення зони вільної торгівлі Представники Євросоюзу та США офіційно оголосили про початок переговорів щодо створення зони вільної торгівлі. Ця угода принесе 100 мільярдів фунтів Євросоюзу, 80 мільярдів - США і 85 мільярдів - решті світу.

"Сьогодні особливий день для відносин між ЄС і США. Ми оголошуємо про початок переговорів щодо угоди про трансатлантичне партнерство у сфері торгівлі та інвестицій", - заявив голова Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу.

«Ми говоримо про найбільшу двосторонню угоду в історії», – сказав прем’єр-міністр Великобританії Девід Кемерон.

Британський прем'єр зазначив, що створення зони вільної торгівлі також дозволить створити мільйони нових робочих місць, а також означатиме зниження цін на багато товарів.

Баррозу, у свою чергу, підкреслив, що створення трансатлантичної зони вільної торгівлі дозволить радикально змінити нинішню економічну ситуацію в світі.

Перший раунд переговорів щодо зони вільної торгівлі між США та ЄС відбудеться у Вашингтоні в липні.

Основною темою майбутніх переговорів стане узгодження стандартів якості продукції, а також скасування мит та забезпечення прозорості в торговельній сфері.

Рекомендовано до перегляду:

» » » ЄС та США оголосили початок створення зони вільної торгівлі

топ

  Цей день в історії.
  10 липня:

  1961 - в місті Вінніпег відбулася перша крайова конференція Організації Українських Націоналістів за кордоном (ОУНз) в Канаді. У прийнятій постанові делегати підтримували ідею утворення Світового Союзу Українців.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014