Галичина.Інфо

Україна на другому місці за рівнем смертності у світі – ЦРУ

Україна на другому місці за рівнем смертності у світі – ЦРУ Україна посідає друге місце у світі за рівнем смертності з показником 15,75 осіб на 1000 жителів. На першому місці – Південна Африка (17,36). Про це йдеться у звіті Центрального розвідувального управління США. Слідом за Україною йдуть Лесото (15,02) і Чад (14,85). Московія займає 10-ту позицію з 13,97 осіб на 1000 жителів. Польща опинилася на 46-му місці (10,31), Білорусія – на 13-му (13,68), Молдавія посіла 24-й рядок рейтингу (12,61).

Рекомендовано до перегляду:

» » » Україна на другому місці за рівнем смертності у світі – ЦРУ

топ

  Цей день в історії.
  15 липня:

  1410 — відбулася Грюнвальдська битва між військами Тевтонського ордену та об\'єднаними військами Королівства Польського і Великого князівства Литовського, Руського і Жемайтійського.

  1919 - розпочався перехід урядових структур ЗУНР, галицьких біженців та Галицької армії через р. Збруч. УГА нараховувала 12 піших і одну кінну бригади чисельністю біля 50 тис. вояків, на озброєнні яких знаходилось 603 кулемети і 187 гармат. Разом з тиловими частинами Галицьке військо складало близько 85 тис.

  1920 - польський уряд ухвалив ряд постанов “Про проведення земельної реформи в Західній Україні”, згідно з якими земельна реформа проводилася шляхом парцеляції, тобто поділу великих поміщицьких маєтків на невеликі ділянки (парцели) і продажу їх селянам та осадництва, що передбачало утворення окремих садиб (осад). При цьому землею наділялося першочергово польське населення, щоб збільшити його питому вагу в краї.

  1920 - нота уряду ЗУНР до Найвищої Ради Антанти, в якій закликалося визнати державну самостійність Східної Галичини. З цього моменту екзильний уряд на чолі з Є. Петрушевичем повернувся до старої назви “Західно-Українська Народна Республіка”. Концепція державної самостійності Східної Галичини була схвалена трудовою (УНТП), радикальною (УРП) та християнсько-суспільною (УХСП) партіями.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014