Галичина.Інфо

Для в’їзду у Косово з 1 липня буде потрібна віза

Для в’їзду у Косово з 1 липня буде потрібна віза З 1 липня 2013 року для громадян низки країн світу, зокрема України, встановлюється візовий режим в'їзду до Косова. Громадяни України зможуть оформити візу в дипломатичних представництвах Косова, Угорщини, Болгарії, Македонії. Проте, власники багаторазових шенгенських віз зможуть в'їжджати до Косова без попереднього оформлення окремої косовської візи на період, що не перевищує 15 днів.

Крім України, візовий режим уводиться, зокрема, для громадян всіх країн колишнього СРСР, що не входять у Європейський Союз, а також для 45 країн Африки, 22 країн Азії (включаючи Китай і Індію), 4 острівних країн Карибського басейну й 4 країн Південної Америки. Тим часом, до 1-го липня діє безвізовий режим відвідування Косово для громадян всіх країн світу (90 днів без реєстрації).

Нагадаємо, на сьогодні незалежність Косово була офіційно визнана мінімальною більшістю країн-членів ООН (на сьогодні - 98 з 193). При цьому Україна незалежність Косово не визнає, формально розглядаючи його, таким чином, як територію Сербії, з якою діє безвізовий режим.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Для в’їзду у Косово з 1 липня буде потрібна віза

топ

  Цей день в історії.
  16 січня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014