Галичина.Інфо

На прощі у Зарваниці очікують 100000 прочан

На прощі у Зарваниці очікують 100000 прочан 100 тисяч прочан очікують на цьогорічній Всеукраїнській прощі до Зарваниці 13-14 липня. Прибудуть всі члени Синоду єпископів Української Греко-Католицької церкви та Блаженніший Святослав, який у неділю, 14 липня, очолить Архиєрейську Божественну Літургію. Окрім традиційних заходів цього року в Зарваниці передбачена зустріч Патріарха з молоддю, освячення пам’ятника Папі Івану-Павлу другому та нічний духовний концерт для молоді.

“Ми чекаємо коло 100 тисяч людей, з Польщі, з Німеччини, будуть єпископи, багато вірних будуть з Канади, з Америки, але більше вони будуть вже на прощі Успення, бо тисячі наших наших людей бажають бути на посвяченні Собору, а вже потім поїхати на прощу до Зарваниці”, – розповів Кир Василь Семенюк, Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ.

Поблизу купелі святої Анни освятять пам’ятник Папі Івану-Павлу другому, а прохід з свічками цього року буде супроводжувати два духових оркестри. Опівночі на чудотворному місці відбудеться молебень до Богородиці, освячення води, хресна дорога та духовний концерт.

Рекомендовано до перегляду:

» » » На прощі у Зарваниці очікують 100000 прочан

топ

  Цей день в історії.
  9 квітня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014