Галичина.Інфо

На Львівщині пройдуть військові навчання «Репід Трайдент-2013»

На Львівщині пройдуть військові навчання «Репід Трайдент-2013» З 8 до 19 липня на Львівщині на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки Академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (Яворівський полігон) відбуватимуться українсько-американські військові навчання «Репід Трайдент-2013» за участі понад 1300 військовослужбовців із 19 країн світу.

Як повідомили в прес-групі «Репід Трайдент-2013», під час навчань здійснюватиметься рух військових колон, тому деякі зони автодоріг на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки будуть обмежені для руху цивільного автотранспорту. Також залучатиметься бронетехніка та проводитимуться навчальні стрільби зі стрілецької зброї, здійснюватимуться польоти вертольотів армійської авіації.

«Керівництво навчань наполегливо просить у цей період не відвідувати розташування навчальних ділянок полігону. Не заходити або не заїжджати будь-яким видом транспорту у зони позначені покажчиками, або оточені допоміжним персоналом. Дотримуватись правил дорожнього руху під час зустрічі на автодорогах із військовими автоколонами. Уважно та своєчасно спостерігати за сигналами спеціальних машин ВІБДР, що супроводжуватимуть рух військової техніки», – наголошується в повідомленні.

Мешканців навколишніх населених пунктів Яворівського району також просять не збирати ягід та грибів на території полігону – деякі визначені зони на цей період вважаються закритими.

Рекомендовано до перегляду:

» » » На Львівщині пройдуть військові навчання «Репід Трайдент-2013»

топ

  Цей день в історії.
  12 грудня:

  2004 — помер Василик Павло Якимович, єпископ Української греко-католицької церкви.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014